Kendinizi ifade etmenin birden fazla yolu var. Fakat siz kendinizi melodilerle hatta elektro gitarla ifade etmeye karar vermiş olabilirsiniz. Hala konuyla ilgili şüpheleriniz ve bilgi eksiklikleriniz olabilir. Bu eksiklikleri beraber tamamlayalım ve aklınızdaki şüpheleri silelim.

Elektro gitar bir gitar çeşididir. Elektro gitar basit bir tanımla anlatacak olursak; gövdesinde bulunan manyetik alıcıların, tellerdeki titreşimi elektrik akımına çevirdiğini ve bir amfi yardımıyla bu sesin çok daha yüksek çıktığını söyleyebiliriz. Genellikle solo performansları için kullanılır.
elektro gitar kursu - İzmir Elektro Gitar Kursu
Elektro gitar düzenli çalışma ve güvenilir elektro gitar kursu dersleri ile kısa sürede öğrenilebilecek bir müzik aletidir. Kısa bir süre içinde basit parçaları çalarak öğrendiğinizi kulakla duyulur hale getirebilirsiniz. Bu konu ile ilgili merak ettiğiniz her şey için 0530 290 14 71 numaralı telefon numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yüzde Yüz Sanat ücretsiz deneme dersi ile Yüzde Yüz Sanat ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz. İşte, o ayrıcalıklardan bazıları;

İzmir Elektro Gitar Kursu İçin Neden Yüzde Yüz Sanat?

elektro gitar kursu izmir icin neden yuzdeyuz sanat - İzmir Elektro Gitar Kursu

 • İstediğiniz gün 9 ila 10 arasındaki bir saat diliminde elektro gitar dersi alabilirsiniz.
 • %100 Garantili Eğitim.
 • Her yaşa hitap eden eğitim.
 • İzmir elektro gitar kursu için kaliteli ve ucuz eğitim.
 • Anlaşmalı müzik marketlerden alınan elektro gitarlarda indirim.
 • Öğrenci orkestrasında veya gruplarda yer alabilme ve böylece yetenekleri sergileyebilme fırsatı.
 • Ulaşımı kolay elektro gitar kursu olma özelliği.

Elektro Gitar Kursu Hakkında Merak Ettikleriniz

İzmir elektro gitar kursu için genel bilgileri sizinle paylaştıktan sonra sizin için elektro gitar hakkındaki soruları bu başlık altında listeledik.

Hangi Gitar Bana Uygun?

Hangi gitarın size uygun olduğunu öğrenmek için mutlaka çalmak istediğiniz parçalara ve müzik tarzına karar vermelisiniz. Böylece hangi gitarın sizin için uygun bir seçenek olduğunu rahatlıkla bulabilirsiniz.

Elektro Gitar Eğitimi Nasıl Gerçekleşir?

İzmir elektro gitar dersleri genellikle genç öğrencilerden oluşur. Yüzde Yüz Sanat ailesi öğrenciye göre bir müfredat belirler. Teknik alıştırmalar ile başlayan dersler zaman içerisinde grup performansları ile renklendirilir.

Yüzde Yüz Sanat Elektro Gitar Eğitimi İçin Yaşım Çok Geç mi?

Yüzde Yüz Sanat eğitmenleri olarak her yaş grubuna özel ders oluşturarak eğitim vermekteyiz. Elektro gitar dersleri yoğun olarak gençler tarafından tercih edilse de bunun için herhangi bir yaş kısıtlaması yok. Dilediğiniz her yaşta elektro gitar dersi alabilirsiniz.

Klasik Gitardan Elektro Gitara mı Geçmeliyim?

Bu konu ile ilgili yaygın inanış elektro gitar çalmak için önce klasik gitar bilmeniz gerektiğidir. Klasik gitar her ne kadar gitarı tanımak için iyi bir seçenek olsa da elektro gitar öğrenerek harcayacağınız vakti klasik gitar öğrenmeye çalışarak harcamamanızı tavsiye ediyoruz.

Elektro Gitar Çalmayı Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim?

Elektro gitar çalmanın süresini belirleyen çeşitli faktörler bulunur. Bunlardan biri kurs için gittiğiniz kurumun verdiği eğitimdir. Bir başka faktör ise sizin sıkı pratiklerle aldığınız elektro gitar kursunu sağlam bir temele oturtmanızdır.

İzmir Elektro Gitar Kursu İle Ne Öğreneceğim?

 • Doğru elektro gitar tutmayı ve duruşu.
 • Parmak gelişimi için yapılması gereken egzersizleri.
 • Tab, nota destekli öğrenim desteği ile kursu bıraksanız bile eğitim sürecine devam etmeyi.
 • Temel akorları ve basit parçaları.
 • Armoni eğitimini ve solo uygulamayı.
 • Grup ile birlikte çalabilme özelliğini.

Belirtmiş olduğumuz bu eğitim getirileri kişinin müzik tarzına ve seviyesine göre desteklenmektedir. Eğitimde kişiye özel prensip belirlediğimiz için %100 başarı sağlayabilmekteyiz.

Yüzde Yüz Sanat İzmir Elektro Gitar Kursu Hangi Seviyeye Uygun Eğitim Verir?

Yüzde Yüz Sanat ailesi olarak eğitim almak isteyen kişinin eğitim seviyesini belirlemekteyiz. Sonra buna uygun bir eğitim planı hazırlamaktayız. Başlangıç ya da ileri seviyede eğitim almak için bizi tercih edebilirsiniz.

ileri seviye elektro kursu egitimi - İzmir Elektro Gitar Kursu

Elektro Gitar Kursu İçin Hangi Gün Hangi Saatte Ders Alabilirim?

Merkezimiz haftanın her günü 9 ila 10 saatleri arasında hizmet vermektedir. İstediğiniz gün ve saatte elektro gitar eğitimi alabilirsiniz.

İzmir Elektro Gitar Dersi Fiyatları Nedir?

Elektro gitar dersi fiyatları bazı faktörler doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Ders grup ya da bireysel alınırsa fiyat değişebileceği gibi dersin saati de fiyatı etkilemektedir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için 0530 290 14 71 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

elektro gitar fiyatlari - İzmir Elektro Gitar Kursu

İzmir Elektro Gitar Fiyatları Nedir?

Elektro gitarın fiyatını belirleyen faktörler vardır. Bu faktörler elektro gitarın markası ve kalitesi gibi özelliklerdir. 750 -1500 arası bir fiyata elektro gitar alabilirsiniz. Önemli olan aldığınız elektro gitarın ihtiyaçlarınızı karşılaması.

Yüzde Yüz Sanat İzmir’de Grup Elektro Gitar Dersi Var mı? Avantaj ve Dezavantajları Nedir?

İzmir elektro gitar dersi grup dersi olarak alınabilir. Derslere düzenli gelerek ve pratikleri eksiksiz yaparak grup dersinden verim alabilirsiniz.

Grup elektro gitar dersinin avantajları;

Sosyal ortam.
Grupla çalmak.
Değerlendirilebilme imkanı.
Motive olabilme.
İzmir elektro gitar kursu uygun fiyat.

Grup elektro gitar dersinin dezavantajları;

Daha az vakit.
Daha yavaş ilerleme.
Odaklanma güçlüğü.

izmir elektro gitar kursu yuzde yuz sanat nerede - İzmir Elektro Gitar Kursu

Yüzde Yüz Sanat İzmir’de Bireysel Elektro Gitar Dersi Var mı? Avantajları Neler?

Yüzde Yüz Sanat’ta bireysel elektro gitar dersi verilir. Bireysel elektro gitar kursu genel olarak avantajlı bir uygulamadır. Tek dezavantajı sosyalleşilebilecek bir ortamın bulunmamasıdır.

Bireysel elektro gitar dersinin avantajları;

Kişiye özel çalışma planı.
Daha fazla zaman.
Gün ve saat konusunda esneklik.
Daha hızlı ilerleme.
Odaklanma problemi konusunda daha az sorun.

Yüzde Yüz Sanat İzmir Elektro Gitar Kursu Deneme Dersi Veriyor mu?

Yüzde Yüz Sanat ailesi olarak deneme dersi vermekteyiz. Bu dersler sayesinde seviyenizi belirleyerek size uygun programlar hazırlamaktayız. Ayrıca ders alacağınız ortamı tanıyabilir ve hocalarla tanışabilirsiniz.

Elektro Gitarla Hangi Tür Parçaları Çalabilirim?

Elektro gitar için genellikle rock ya da metal müzik ile uğraşmak isteyen öğrencilere ders veriyor olsak da pek çok müzik türü elektro gitarla icra edilebilir. Burada emin olmanız gereken nokta yapmak istediğiniz müzik türü ile elektro gitarın örtüşüp ürtüşmediğidir.

Elektro Gitar Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Elektro gitar alırken aldığınız gitarı önce denemenizi öneririz. Bu yüzden elektro gitar alışverişi için acele etmemelisiniz. Gitarın kaliteli olduğundan ve sizin ihtiyacınızı karşıladığından emin olmalısınız

Elektro Gitar Kursu İçin Online Eğitim Var mı?

Skype, Google Hangouts ve Facebook Görüntülü Arama Servisi aracılığıyla online elektro gitar kursu vermekteyiz. Ödemelerinizi SSL sertifikası olan sitemizden güvenle yapabilirsiniz.

online elektro gitar kursu - İzmir Elektro Gitar Kursu

Fiziksel ortamda elektro gitar kursu alma şansı bulamıyorsanız online gitar derslerimiz için hemen bizimle iletişime geçin!