Artık bir enstrüman çalmıyor olmak büyük bir eksiklik. Küçük yaşta itibaren aileler buna önem veriyor. Biz de ücretsiz deneme dersi ile müziği size sevdiriyoruz. Hobileriniz ile hem renkli bir hayat hem de keyifli zaman geçirebileceğiniz seçenekler yaratırsınız. Peki, bunların arasında neden müzik yok?
muzik kursu izmir - Müzik Kursu İzmir
Hiçbir şey için geç değil. Seçmiş olduğunuz bir enstrüman için kurs alabilir, öğrenmeye başlayabilirsin. Müzik kursu İzmir yaş sınırı olmadan, müzikle hangi yaşta uğraşmak istersen ise başarılı eğitmenleri ile sizlere ulaşıyor. Kısa sürede enstrümanınızdan vazgeçemeyeceksiniz.

Hem eğitmenleri, hem seçtiğiniz enstrümanınızı hem de bizi tanımak ister misiniz? Ücretsiz deneme derslerimiz bunun için çok büyük bir fırsat! 0530 290 14 71 telefon numarasından bizi arayarak, ücretsiz ders randevusu oluşturabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruların yanıtlanması, ders sırasında eğitmen ile iletişime geçmek gibi pek çok fırsatınız olacak.


izmir gitar kursu - Müzik Kursu İzmir

Gitar Kursu

 


izmir keman kursu - Müzik Kursu İzmir

Keman Kursu

 


izmir piyano kursu - Müzik Kursu İzmir

Piyano Kursu

 


izmir sam kursu - Müzik Kursu İzmir

Şan Kursu

 


izmir cello kursu - Müzik Kursu İzmir

Çello Kursu

 


izmir yan flut kursu - Müzik Kursu İzmir

Yan Flüt

 

Müzik Kursu İzmir Avantajları

Eğitimde belirlemiş olduğumuz politika, çalışma saatlerimiz ve öğrencilerimizin talepleri genel olarak beğenilir. Tamamen memnuniyet esaslı eğitim üzerinden gidilerek, uzmanlıktan ödün vermeden hareket edilir. Müzik kursu İzmir avantajları sayesinde, siz de memnun kalacağınız ve uzmanlar tarafından öğreneceğiniz bir enstrümanın sahibi olacaksınız. Değerlendirip, iletişime geçerek bilgi alabilir ya da ders randevusu oluşturabilirsiniz.

  • Haftanın her günü sabah 09.00 ile 23.00 arasında ders alabilme imkanı tanınıyor.
  • Aile sıcaklığında bir ortam yaratılıyor.
  • İstenilen tüm gün ve saatlerde ücretsiz derslik ve ekipman kullanmanız mümkün.
  • İzmir’in en uygun fiyatlı eğitimlerini almanız için yola çıktık. Eğitimimiz Yüzde Yüz Sanat merkezinde herkes için sanat olarak var!
  • Yüzde Yüz Sanat ailesi üyelerine özel müzik mağazalarında indirim fırsatları…
  • Profesyonel, alanında uzman olan kadro…
  • Faaliyet gösterilen her alanda %100 başarı garantisi sunuluyor.

Yukarıda verilen nitelikler sayesinde, eğitim alma konusunda netleşen düşünceleriniz olabilir. Tüm bunları gözlemlemek adına ücretsiz derslerimize bekliyoruz. Sanat merkezimizde sohbet eşliğinde çay kahve içerek hem bizi tanımak hem de müzikle yepyeni bir başlangıç yapmanızı sağlamak mümkün.

İzmir Müzik Kursu ile İlgili Sorular

Müzikle ilgili merak ettikleriniz neler? İzmir müzik kursu en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamak açısından gerekli koşulları sağlamıştır. Talep ettiğiniz tüm niteliklerin de sağlanması ile en iyi şekilde eğitim verilecektir.
Peki, diğer merak ettikleriniz neler? İşte, sizden gelen sorular ve yanıtları…

♦ Ne kadar sürede bir müzik aleti çalmayı öğrenebilirim?
Bir enstrümanı çalmayı öğrenmek, elbette seçilen enstrüman – kişinin durumu – yeteneği ve çabası ile alakalıdır. Bunun için net bir süre vermek imkansız olmakla birlikte, aşağı yukarı kişinin bir enstrümanı çalması için ortalama 3 – 4 aya ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz. Bu sürenin ne kadar kısalabileceği ise tamamen kişinin azmi ve çalışmaları ile alakalı olacaktır.

♦ Kurs ücretleri ne kadar?
Merak edilen bir diğer soru, genel olarak eğitimler için talep edilen ücretler oluyor. Müzik kursu ücretleri için belirlenmiş olan kriterler var. Tek kişilik dersler ya da grup dersleri olması halinde, ücret aralığı farklılaşıyor. Elbette hemen hemen herkesin bütçesine uygun şekilde eğitimler oluşturmak adına zaman zaman indirim ve kampanyalar da yapıyoruz.

En net bilgi alınması, enstrümanın ve ders sayısı- derste ki kişi sayısı belirlenerek fiyat alınması ile mümkün olacaktır. İletişim bilgileri; mail – cep telefonu gibi bilgiler üzerinden iletişime geçmek çok daha kolay olacak. Bu sayede kampanyalar ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

♦ Sanat merkezinin yeri İzmir’in neresinde?
Kolay ulaşımın sağlanabileceği, merkezi bir alanda bulunuyoruz. Sanat atölyemiz, İzmirspor metro çıkışı üzerinden kolayca bulunuyor. Metro çıkışının hemen bir alt sokağında yer alıyor. Otobüs ve metro ile 1.5 dakika yürüme mesafesine indirebilirsiniz ve kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylı konum bilgisi almak için atölyemizin iletişim sayfasından bilgi alabilirsiniz.

♦ Gün ve saat belirlemesi nasıl yapılıyor?
Yüzde Yüz Sanat olarak geniş bir saat diliminde hizmet veriyoruz. Sabah 09.00 ile 23.00 arasında eğitim için saat dilimlerinin oluşturulması mümkün. Siz direkt olarak bu saat dilimi aralığında kendinize uygun olan saat dilimini belirleyerek harekete geçebilirsiniz. Esnek çalışma saatleri sayesinde programınız için en uygun gün ve saatinin ayarlanmasına dikkat edilecektir.

♦ Sanat merkezinizde sosyal aktiviteler var mı?
Her hafta olmasa da sosyal aktivitelerimizin düzenli bir şeklide gerçekleşmesine özen gösteriyoruz. İzmir Yüzde Yüz Sanat müzik merkezi ailesi olarak yazın hemen hemen her hafta sinema, film gecesi, bowling, oyun günü veya karting gibi faaliyetler yapıyoruz. Kış aylarında ise bu faaliyetlerin belli bir periyotlarda olmasına özen gösteriyoruz. Etkinliklerimize katılmak, bu aileden olmak için tek yapman gereken bize ulaşmak ve WhatsApp grubumuz ile aktivitelerimizden haberdar olmak.

♦ Müzik eğitimi almak için yaşım uygun mu?
Yaşınız kaç olursa olsun, eğitim için geç olmayacak. Her enstrüman için başlama yaşı verilir; ancak bu yaşlar aslında ideal öğrenmenin zamanlarıdır. Yani bu yaş aralığının dışında kişinin herhangi bir şekilde eğitim alamaması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Sınırlandırma olmadan, en iyi şekilde eğitim almanızı sağlıyoruz. 20 – 30 – 60, yaşınız kaç olursa olsun müzik kursu İzmir üzerinden bizimle bağlantı kurarak, eğitimlere koşulsuz bir şekilde katılabilirsiniz. Yaş ya da diğer faktörleri etkisiz hale getirip, en iyi şekilde eğitim almanızı sağlıyoruz.

♦ Çalmak istediğim müzik aletini henüz temin etmediysem ne oluyor?
Eğitimlerden geri kalmanızı istemiyoruz. Bunun için tüm müzik aletlerini ve diğer ekipmanları kullanmanız için müzik atölyemiz hizmetinizde olacak. Aldığınız kursu göz önünde bulundurup, kullanmak istediğiniz bir enstrüman için öncesinde konuşulması – bilgi verilmesi yeterlidir. Bunu göz önünde bulundurarak, enstrüman temin etmeniz için öncesinde bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz enstrüman ve ekipman temini müzik atölyemiz tarafından yapılacaktır.

♦ Nota eğitimi veriliyor mu?
Evet, nota bilmiyor olmak bu alanda kendinizi eksik hissetmenize neden olabilir. Hafta içi düzenlenen nota eğitim programlarına ücretsiz katılmanız için de bilgi veriyoruz. Notaları öğrenmeniz, çalmak istediğiniz enstrümanda çok daha başarılı olmanızı sağlar. Bunun için eğitim alabilir, en iyi şekilde notaları da öğrenebilirsiniz. Gereken adımı Giffin Sanat Merkezi ile atmanız sizin için de bir ayrıcalık olacak.

♦ Ders saatimi iptal edebilir miyim?
Belirlenmiş olan program üzerinde yaşanan bir aksilik olması durumunda, elbette dersinizi iptal etmenize olanak tanıyoruz. Genel olarak tek kişilik eğitimlerde bu çok daha kolay oluyor. Anında sizin için yeniden bir programlamanın yapılması mümkün. Bu şekilde sorun yaşamadan herkesin en iyi şekilde eğitime devam etmesini sağlıyoruz.

♦ Kurs merkezi eğitmenleri ile ne zaman iletişime geçebilirim?
Sabah 09.00 ile 23.00 arasında, dersi olan eğitmenlerimizin atölyemizde olduğunu bilmelisiniz. Bunun dışında kurulan WhatsApp grubu, iletişim numaraları da olacak. Soru sormak istemeniz ya da ders saatleri hakkında güncel bilgi vermek istemeniz halinde bağlantı kurmanız gereken eğitmeniz size yardımcı olacaktır.

Yukarda verilen soru cevaplar sayesinde, müzik kursu İzmir hakkında detaylı bilgi alma şansınız oldu. Elbette yakından tanımak ve bizimle tanışmak için atölyemizi ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz deneme derslerimiz için taleplerinizi sunmanız, yeterli olacaktır.