Kurslar

Güzelbahçe Müzik Kursu

Güzelbahçe müzik kursu Yüzde Yüz Sanat’la sınırsız eğlenceye ve kaliteli müzik eğitimine davetlisiniz! Stresinizi alacak, sizi gündelik dertlerden uzaklaştıracak harika bir hobi edinmeye ne dersiniz?

Harika olur dediğinizi duyar gibiyiz. 🙂 O zaman daha fazla ötelemeden şimdi kendinize vakit ayırmaya başlayın ve ücretsiz tanışma derslerimize katılın.

İstediğiniz müzik aletini öğrenmek, tanışma derslerine katılmak için 0554 971 45 30 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın. Gelin müzik serüveninize birlikte bir başlangıç yapalım ve tanışma derslerinde neler başarabileceğinizi size canlı canlı gösterelim.

Güzelbahçe müzik kursları için diğer seçenekler arasından neden sizinle çalışmalıyım? Diyorsanız madde madde anlatalım;

Güzelbahçe Müzik Kursu | Yüzde Yüz Sanat

Yüzde Yüz Sanat ailesi olarak eğitimlerimizde öğrencilerimizin ayrıcalıklı bir deneyim yaşaması için her detayı düşünüyoruz. Gelin birlikte Yüzde Yüz Sanat’lı olmanın ayrıcalıklarını göz atalım;

 • Eğitim verdiğimiz tüm müzik kurslarında %100 başarı.
 • Zaman olarak herkese uygun seçenekler. (Her gün 09:00-23:00)
 • İşleyemediğiniz dersin ortak belirlenen zamanlarda telafisi.
 • Gerçek dostluklar kurabileceğiniz samimi bir ortam.
 • Konservatuar mezunu, uluslararası sertifikaya sahip, tecrübeli ve genç öğretmen kadrosu.
 • Enstrümanı olmayanlar için tam donanımlı, konforlu, ücretsiz çalışma odaları.
 • Standart dışı, tamamen hedefe yönelik hazırlanan eğitim programı.
 • Müzik aleti satın almak isteyenlere anlaşmalı mağazalarımızdan %30 indirim fırsatı.
 • Senede 2 kere yaptığımız gösterilerimizde sahne deneyimi kazanma olanağı.
 • Ücretsiz tanışma dersleri sayesinde herhangi bir ödeme yapmadan alınacak dersin içeriğini keşfetme imkanı.
 • İzmir’in en hesaplı müzik dersi ücretleri.

Sadece bu kadar mı? Elbette değil. Ancak gerisini kendi gözlerinizle görmenizde fayda var. 🙂

Müzik Kursu Güzelbahçe | Ücretsiz Deneme Dersleri

muzik-kursu-guzelbahce

Ücretsiz deneme dersi cevabını bulamadığı soruları olanlar, hangi enstrümanı seçeceği konusunda kararsız kalanlar, derse başlamadan önce ortamı görmek ve öğretmenle tanışmak isteyenler için harika bir fırsat!

İşte deneme derslerimizde değinilecek başlıklar;

 • Almak istediğiniz kursun öğretmeniyle birebir tanışma.
 • Enstrümanla ya da kursla ilgili sorularınızın yanıtlanması.
 • Çalmak istediğiniz enstrümanın tutuş ve duruş pozisyonu gösterildikten sonra ilk egzersizlerinin denenmesi. (Örn: bateri için vuruşların, şan dersi için ses açma egzersiz, keman için boş tel çekme vb.)
 • Öğreneceğiniz enstrümanın sesini daha ayrıntılı duymanız için öğretmenimizin bir eser çalması.
 • Enstrümanda yapmak istediklerinizin belirlenmesi ve bu isteklere göre bir gidişat seçilmesi.

Güzelbahçe Müzik Kursu | Verdiğimiz Dersler

 • Güzelbahçe Piyano Kursu
 • Güzelbahçe Gitar Kursu
 • Güzelbahçe Klarnet Kursu
 • Güzelbahçe Yan Flüt Kursu
 • Güzelbahçe Keman Kursu
 • Güzelbahçe Şan Dersi
 • Güzelbahçe Çello Kursu

Güzelbahçe Müzik Kursu (Sık Sorulan Sorular)

guzelbahce-muzik-kurslari

Güzelbahçe müzik kursu hangi gün ve saatlerde işleniyor?

Sanat merkezimiz hafta içi ve hafta sonu resmi tatiller dışında 09:00-23:00 saatleri arasında açık. Siz de almak istediğiniz kurs için kendinizin müsait olduğu zamanları belirleyebilir ve bu zamanlarda kurs almaya başlayabilirsiniz.

20 kişilik çalışma arkadaşlarımız sayesinde istediğiniz günü ve saati ayarlama konusunda sorun yaşamıyoruz.

Müzik eğitimine başlama yaşı kaç?

Müziğin yaşı olmaz. Fiziksel gelişimi yeterli olan herkes istediği an enstrüman çalmaya başlayabilir. Bu fiziksel yeterlilik çalınmak istenen enstrümana göre değişiklik göstermektedir.

Şu an Yüzde Yüz Sanat’ta 4 yaşında 63 yaşına kadar müzik kursu alan geniş bir öğrenci kitlemiz var. 🙂 Başlamak için çok geç kaldım, bu yaştan sonra yapabilir miyim? Gibi gerçekliği olmayan sorulardan uzaklaşın ve hemen isteklerinize vakit ayırmaya başlayın!

Herkes enstrüman çalmayı öğrenebilir mi?

Evet. Ancak her şeyde olduğu gibi enstrüman öğreniminde de sağlamanız gereken koşullar var. Bunlar; istemek, enstrümanınıza vakit ayırmak, doğru eğitimle ve doğru programla ilerlemek.

Eğer profesyonel birinden destek alıyorsanız ve düzenli pratik yapıyorsanız kesinlikle bir müzik aleti çalmayı öğrenebilirsiniz. Sizde %100 öğrenme garantili Güzelbahçe müzik kursu eğitimlerimize katılın ve en hızlı, kolay yoldan enstrüman çalmanın tadını çıkarın.

Ne kadar sürede şarkı çalmayı öğrenirim?

Bu süreç öncelikle çalmak istediğiniz şarkının seviyesine, sonrasında ise enstrüman çalışmalarına ayırdığınız vakit ve disipline göre değişmektedir.

Örneğin siz haftada sadece 1 gün müzik aletinize vakit ayırıyorsanız ne kadar yetenekli olsanız da şarkı çalma süreniz uzayacaktır. Ancak siz haftada 3-4 gün belli bir düzende çalışmalarınızı sürdürüyorsanız çok daha kısa sürede şarkı çalmayı öğrenebilirsiniz.

İzmir müzik kursu öğrencilerimizin geneline bakarak yaklaşık 3 ay gibi bir sürede şarkı çalışmalarına geçebileceğinizi söyleyebiliriz. Elbette bu süreci söylerken düzenli eğitim aldığınızı ve pratik yaptığınızı varsaydığımızı da söyleyelim. 🙂

Hemen şimdi sosyal medya hesaplarımızdan öğrencilerimizin performanslarını izleyebilir ve nasıl ilerlediklerini kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Merak edenler için sosyal medya hesaplarımız;

Enstrüman çalmak zor mu, kolay mı?

Bir müzik aleti çalmak düşündüğünüzden bile kolay. Elbette her iş, hobi bir emek ister. Ama sevdiğiniz şeyi yapıyorsanız gösterdiğiniz uğraş size zor değil aksine çok eğlenceli gelir.

Yani müzikten zevk alıyorsanız ve hayaliniz bir enstrüman çalmaksa kesinlikle korkmanıza gerek yok. Sadece Güzelbahçe müzik kursu öğretmenlerimizin size özel hazırladığı programınızı uygulayın ve gerisini bize bırakın. Kolay yoldan enstrüman çalmanın tadını kısa sürede çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz. 🙂

Yeteneğim var mı bilmiyorum, müzik aleti çalabilir miyim?

Müzik aleti çalmak için illa ki yeteneğinizin olmasına gerek yok. Güzelbahçe müzik kursu olarak süreci öğrencilerimizin en hızlı ve kolay şekilde öğrenebilmeleri için planlıyoruz. Örneğin kulağınızın olmadığını düşünüyorsunuz ama çok keman çalmak istiyorsunuz.

Ne yapacaksınız, vaz mı geçeceksiniz? Elbette hayır. Artık standart yöntemlere bir çok alternatif öğrenim yöntemi var. Örneğin seslerin doğruluğunu ayırt edemeseniz bile kemanda notaların yerini gösteren bantlardan destek alarak gayet doğru şekilde sesleri basabilirsiniz.

Bu yüzden yetenek kavramını bir kenara bırakın, isteklerinize odaklanarak çalışmanın gücünü arkanıza alın. Bir kaç ay sonra gelişiminize kendinizin bile şaşıracağı garantisini veriyoruz.

Müzik dersleri nota üzerinden mi ilerliyor?

Evet. Hangi enstrümanı çalarsanız çalın temel düzey nota bilgisine mutlaka sahip olmalısınız. Bu sadece hatasız çalmanız için değil aynı zamanda çalmak istediğiniz bir melodiyi çalmak için birine ihtiyaç duymamanız açısından oldukça önemlidir.

Nota öğrenmenin çok kolay olduğunu da sakın unutmayın. Günlük yapacağınız 5-10 dakikalık nota okuma egzersizleriyle notaların yerlerini rahatlıkla öğrenebilir, ezberleyebilirsiniz.

Enstrümanım yok, nasıl ders alacağım?

Yüzde Yüz Sanat olarak öğrencilerimiz için özel olarak hazırladığımız tam donanımlı çalışma odalarımızda ihtiyacınız olan tüm ekipman ve enstrümanlar mevcut.

Sizde önceden doluluk oranını öğrenerek ücretsiz çalışma odalarımızda istediğiniz kadar pratik yapabilir, enstrümanınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca çalışmaya gelmişken çay-kahve eşliğinde sohbet için sizi bekliyor olacağız. 🙂

Enstrüman almak istiyorum, nasıl alabilirim?

Kalite ve bütçenize uygun enstrüman bulmak kurnaz satıcılar düşünüldüğünde oldukça zor olabiliyor. Dolayısıyla her pahalı müzik aleti kalitelidir şeklinde bir düşünce çok yanlış bir enstrüman almanızla sonuçlanabiliyor.

Güzelbahçe müzik kursu olarak doğru enstrümanı en uygun fiyatlarla sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Anlaşmalı olduğumuz Zuhal Müzik, Cangöz Müzik, Farfisfon, Çalgı Dükkanı gibi iş ortaklarımızla öğrencilerimize çok özel indirimler sunuyor ve hem hesaplı hem de kaliteli enstrüman almanızı sağlıyoruz.

Sizde enstrüman seçimi yaparken marka-model konusunda bilgili değilseniz alacağınız enstrümanın branş öğretmenlerinden bu konuda ücretsiz destek alabilirsiniz. Ayrıca bize bütçe, marka, model, seviye vb. detayları iletmeniz halinde size en uygun enstrümanları liste halinde gönderebiliriz.

Ulaşım seçenekleri fazla mı, sanat merkezinize kolayca gelebilir miyim?

Kesinlikle evet. Sanat merkezimiz İzmir’in en merkezi konumlarından biri olan Göztepe metroya sadece 6 dakika yürüme mesafesi uzaklıkta yer alıyor.

İsterseniz aracınızla gelerek özel otopark seçeneğimizden yararlanabilir, isterseniz de metro, tramvay, otobüs gibi bir çok toplu taşıma aracını tercih edebilirsiniz.

Ayrıca İzmir’in Konak, Balçova, Narlıdere, Bornova, Karabağlar, Buca, Gaziemir, Karşıyaka, Bostanlı, Bayraklı ve daha saymayı unuttuğumuz bir çok yerinden 100’lerce öğrencimiz bize eğitimlerimizde eşlik ediyor.

Mesafelerle ilgili Jane Austen’in harika bir sözünü bırakalım; Yürümekten kaçmıyorum. Bir sebebin olduğunda uzaklık hiçbir şeydir.

Güzelbahçe Müzik Kursu Fiyatları

guzelbahce-muzik-kursu-fiyatlari

Gelelim öğrencilerimizin en çok merak ettiği konulardan biri olan Güzelbahçe müzik kursu ücretleri ne kadar sorusuna. 🙂 Yüzde Yüz Sanat ailesi olarak herkesin müzikle iç içe olmasını, enstrüman çalmasını istiyoruz. Bu yüzden kısa süreliğine tüm müzik derslerimizde tüm indirimlerimize ek olarak %35 indirim sunuyoruz.

Güzelbahçe müzik kursu fiyatları şu başlıklara göre değişiklik göstermektedir;

 • Online & Yüz yüze ders seçimi.
 • Haftalık alınmak istenen ders sayısı.
 • Dönemsel uygulanan kampanyalar.
 • Grup & Bireysel ders seçenekleri.

Yapacağınız bu seçimlere göre ders ücreti değişeceğinden dolayı en güncel ücret bilgisi için hemen 0554 971 45 30 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletişim formumuz aracılığıyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güzelbahçe müzik kursu içeriğimizi bitirdik. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz! Yorumlar kısmında düşüncelerinizi ya da bizden müzik eğitimi aldıysanız deneyiminizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Güzel melodili günler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu