Gitar kursu almak istiyor ama fiziksel bir kursa gitmeye imkan bulamıyor olabilirsiniz. İstediğiniz gitar kursu konusunda ulaşım problemi yaşamak, tayin sıklığı yaşamak, yoğun iş temposu ve yurtdışında yaşamak fiziksel bir gitar kursuna gitmenize engel olabilir. Bu noktada yapmanız gereken online gitar kursuna başvurmak. Böylece evde ve bulunduğunuz yerden gitar öğrenebilirsiniz.

Online Gitar Dersi İçin Yüzde Yüz Sanat!

Yüzde Yüz Sanat olarak müziği herkese ulaştırmayı görev haline getirmiş bir aileyiz. Bu amacımız doğrultusunda müzik herkese daha kolay ulaşsın diye online gitar dersleri de vermekteyiz. Dijital dünyaya ayak uydurduğumuz bu tatlı serüvende öğrencilerimize %100 öğrenme garantisi sunuyor ve uygun fiyatlı gitar kursu seçeneği oluşturuyoruz.

Yüzde Yüz Sanat online kursunda;

  • Pedagojik formasyon sahibi ve alanında uzman eğitmenler ders verir.
  • Öğrencilerin kendisini geliştirmesi için gereken destek verilir.
  • Her yaşa ve kişiye özel ders içeriği sunulur.

 

Gitar online ders için gereklidir. Evde bulunan gitarınız ile online ders alabilirsiniz. 

Yüzde Yüz Sanat’ta klasik, bas ve elektro gitar için online eğitim var.

Bireysel ya da grup olarak online ders alabilirsiniz. 

Ders saati seçiminde öncelikle sizin uygunluğunuz göz önünde bulundurulur. Daha sonra eğitmenin uygunluğuna göre ders saatiniz ve gününüz şekillenir.

Bu durum sizin isteğinize göre değişmektedir. Fakat en az haftada 1 kez 1 saatlik ders almanız gerekmektedir. Pratik yaptığınız sürece bu ders saati yeterli olacaktır. 

İstediğiniz saatte kurs almak, gerçek zamanlı eğitim videolarını hd kalitesinde izlemek, gitar arşivlerine erişmek, 7/24 kursla ve eğitimle iletişim kurabilmek, sonuç odaklı ve özel olarak hazırlanmış eğitim programı ile %100 öğrenme imkanı online gitar dersi avantajlarıdır. 

Online gitar kursunun fiziksel kurstan tek farkı online ortamda gerçekleşiyor olmasıdır. Pratik yapmayı ihmal etmediğiniz sürece online kurstan da fiziksel kurstan aldığınız faydayı alabilirsiniz. 

Online gitar kursunda doğru gitar tutuş pozisyonu ve duruşu, parmakların hızlanmasını sağlayacak egzersizler, tab nota destekli eğitim, temel akorlar öğretiliyor. Sizin gitara dair istekleriniz de göz ardı edilmeden ders programı oluşturuluyor.

Ömür boyu öğrenmeye devam edebilmeniz için nota ve akor eğitimi de verilmektedir. 

Online gitar dersi Zoom Meeting üzerinden gerçekleştirilir.

Gitar dersinin fiyatı, alacağınız dersin yoğunluğu ile ilgili olarak değişmektedir. Haftada aldığınız ders saati fiyatı etkiler.

Online gitar kursunun ödemesini SSL sertifikası bulunan sitemizden güvenli koşullarda yapabilirsiniz. Bilgileriniz bankanız ve sizin aranızdan kalır ve bize verilmez. Her ay başı ilk ders ödeme alınır.