Ücretsiz Deneme Dersi

Yüzde Yüz Sanat olarak sizler için resim, müzik, tiyatro, yaratıcı drama ve yazarlık gibi alanlarda verdiğimiz kurslarımız için ücretsiz deneme dersi fırsatı sunmaktayız.

Ücretsiz deneme dersleri bir anlamda öğretmen ve öğrencinin tanışmasının sağlandığı bir ön derstir. Bu deneme derslerine ücretsiz katılarak kafanıza takılan soruları öğretmeninize sorabilir, katılmak istediğiniz kurs ile ilgili deneme yapabilir ve istekleriniz doğrultusunda kursa katılım sürecinizi planlayacak kişisel bir program oluşturabilirsiniz.

  Ücretsiz Deneme Dersinin Faydaları

  Biz sanata derinden bağlı, alanında uzman bir ekip olarak sanata düşkün ve istediği sanat dalını öğrenmek isteyen herkese bir fırsat sunmak istedik. Verdiğimiz ücretsiz deneme dersleri ile amacımız katılmak istediğiniz eğitim ile ilgili bilgileri alabilmenizin yanı sıra öğrenmek istediğiniz sanat dalından alınabilecek maksimum faydayı sizlere sağlamaktır.

  Yüzde Yüz Sanat olarak birçok firma gibi biz de sanat dalında sağladığımız eğitimler ile hizmet veriyoruz. Peki, bizi neden tercih etmelisiniz, diğerlerinden bizi ayıran noktalar neler?

  Biz, sebebi fark etmeksizin sanatın içinde olmak isteyen herkesi en güzel şekilde ağırlarız. Geniş hizmet ağımız ile çeşitli sanat dallarında kaliteli, keyifli, verimli ve ucuz bir deneyim yaşatıyoruz.

  Her yaştan insana seslenebiliyor ve müzikten tiyatroya, resimden diksiyona kadar birçok dalda kişisel eğitimler veriyoruz. İzmir bölgesi denemeli keman eğitimi, şan eğitimi, resim eğitimi, çalgı dersleri alabileceğiniz alanları sağlıyoruz. En önemlisi de sizlere aldığınız eğitimler sonucunda %100 öğrenme garantisini rahatlıkla veriyoruz. Sizlere bu garantiyi verecek güveni, her biri alanında profesyonel, kendilerini kanıtlamış ekibimiz sayesinde buluyoruz. Ücretsiz deneme dersi ile de en doğru olana sizin hayalleriniz ile bizim de uzmanlığımızı birleştirerek karar veriyor, istediğiniz yolu birlikte çiziyoruz.

  Yüzde Yüz Sanat eğitimlerine katılarak birçok ayrıcalığa sahip oluyorsunuz. İzmir’de ‘Her bütçeye uygun sanat’ mottosunu benimseyerek sanatın en kalitelisini en ucuza size sağlıyoruz. Ücretsiz deneme dersi ile eğitimlerimizin işleyişi, eğitim almak istediğiniz dal ile ilgili her soruya cevap veriyoruz. İstek ve hayallerinize ortak olmak için ufakta olsa bir fırsat yaratıyoruz. Size bilerek, görerek, soru işaretlerinizi silerek karar verme imkânı tanıyoruz.

  Deneme Dersi İle Sanat Eğitimi | İzmir Sanat Merkezi

  Yüzde Yüz Sanat olarak ücretsiz deneme dersi ile sanatın içinde yer alan birçok eğitimi veriyoruz. Piyanodan kemana, gitardan çelloya kadar çok sayıda enstrüman eğitiminin yanı sıra şan eğitimi, resim eğitimi gibi çok çeşitli eğitimler sunuyoruz. Tüm bunları deneme derslerimiz ile taçlandırıyoruz.

  Başa dön tuşu