KurslarMüzik Kursları

İzmir Çello Kursu

Belki de sizin için çello çalmak bir hayal… Müzikte hayallerinizi gerçekleştirmek için var olduğumuzu söylemiş miydik? Yüzde Yüz Sanat Merkezi’nin çello kursu İzmir eğitimleri sayesinde, almak istediğiniz eğitimleri alıp en kısa süre içinde çalmak istediğiniz enstrümanı öğrenebilirsiniz. Kemanın büyüğü olarak nitelendirilen çello, zor ya da karmaşık gözükebilir.
cello-dersi-izmir
Toplumsal olarak yaratılan bu algılar çello kursu İzmir ile ortadan kaldırılacak. Siz de kısa sürede e iyi şeklide eğitim alabileceğinizi göreceksiniz. Doğru öğrenme teknikleri ile çello çalmak hem çok zevkli hem de çok kolay. Hepimiz yıllardır enstrüman çalan kişileri görünce hayran oluyoruz. Çelloyu yıllardır çalan ve artık uzmanlaşmış olan birini hem izlemek hem de dinlemek inanılmaz keyif veriyor.

Peki, siz neden onlardan biri olmayasınız? Belki de sizin çello çalmada tek engeliniz şüpheci düşünceleriniz. Bunları bir kenara atarak, eğitim almaya başlayabilirsiniz Kaygılarınızdan uzaklaşmanız için oluşturduğumuz ücretsiz çello deneme dersleri deneme yapmanız için büyük bir fırsat olacak.

Enstrümanı tanımanın yanı sıra, ailemiz ile tanışarak samimi bir ortamda eğitim alacağınızı da görmüş olacaksınız. Merak ettiğiniz soruları sormak ve ücretsiz ders randevusu almak için 0506 551 89 41 telefon numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

SÜRPRİZ! İzmir çello kursu eğitim kalitesi ve eşsiz ortamı dışında, size farklı olanaklar sunmaya da devam ediyor. Herkes için sanat sloganı ile yola çıkan atölyemiz, yaptığı indirim ve kampanyaları ile müzikseverleri mutlu etmeye devam ediyor. Çello Kursu İzmir içeriğimizin aralarında bir yerde indirim kuponu bulunuyor. Kupon numarasını iletişime geçerek bildirmeniz durumunda ilk ay kurs ücretinin 30 TL’si hediye.

İzmir Çello Kursu Avantajları – Yüzde Yüz Sanat

cello-kursu-izmir

Çello kursu ile elde edeceğiniz avantajlar neler? Sizin için sunduğumuz atölye eğitimlerinde niteliğe ve uzmanlığa önem veriyoruz. Alanında uzman olan eğitmenlerimiz ile memnun kalacağınız dersler düzenleyerek, en iyi şekilde enstrüman çalmanızı sağlıyoruz. Yüzde Yüz Sanat avantajlarını kaçırmamak ve en iyi eğitimi almak için ücretsiz deneme dersi fırsatlarını değerlendirin.

 • Haftanın 7 günü sabah 09.00 ile akşam 23.00 ders saatleri oluşturuyor. Tamamen taleplerinize göre, çalışın ya da çalışmayın ders saatini dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
 • Başlangıç aşamasında çello almak istemeyebilirsiniz. Pratikler ve dersler için atölyemizde ki çelloları kullanabilirsiniz.
 • Çello alım satım yapıyoruz. Bu hususta İzmir müzik kursu ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
 • İzmir müzik aleti satış mağazalarının Yüzde Yüz Sanat Merkezi öğrencilerine özel indirimi olacak.
 • Uzman kadrodan alacağınız eğitimler ile kısa sürede enstrüman çalmayı öğrenmek mümkün.
 • %100 başarı garantili olan dersler için deneme derslerinden sonra sadece size özel tek kişilik yapılacak olan programlar
 • Haftalık olarak düzenlenen farklı aktiviteler ve yıl sonu konseri – sergisi ve çok daha fazlası…

Yukarıda verilenler İzmir müzik kursu ile faydalanabileceğiniz seçenekler arasında. Dilerseniz eğitim almak ya da ücretsiz dersler ile bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre içinde bilgi edinmenizi sağlıyor olacağız.

Çello Kursu İzmir Karşıyaka ile İlgili Sorular

izmir-cello-kursu
Çello dersleri, İzmir müzik kursumuz ile alakalı merak ettiğiniz sorular olabilir. Kısa süre içinde verilecek olan bilgiler sayesinde, direkt olarak eğitimlere dair detayları da öğrenmiş olacaksınız. Çello dersleri ve diğer merak ettikleriniz ile alakalı sizden gelen soruları yanıtladık.

♦ Çello çalmak zor mudur?
Enstrüman çalmaya başlamadan önce sık sık sorulan sorular arasında bu var. Çello öğrenmeden önce de çello çalmak zor mudur sorusu sıkça geliyor. Perdesiz bir enstrüman olmasına rağmen – keman ve viyolaya göre perde aralıklarının daha geniş olduğunu bilmelisiniz.

Bu sizin çello çalmanızı kolaylaştıracaktır. Kolay öğrenilen müzik aletleri arasında yerini alıyor diyebiliriz. Sadece bunun için eğitimde size başarılı bir eğitmenin eşlik etmesi gerekiyor. Çello çalmayı hızlı bir şekilde öğrenmenizi kolaylaştıracak olan seçeneklerden hareket edebilirsiniz. Çello kursu İzmir ile belirlenen bireysel dersler sayesinde, kısa süre içinde öğrenmeniz mümkün olacak.

♦ Çello çalmak ne kadar sürede öğrenilir?
Çalmak istediğiniz enstrüman için belirlenmiş olan bir öğrenme süresi yok. Sebebi ise bu durumun tamamen kişinin kendi performansı, ilgili ve çalışması ile alakalı olmasıdır. Elbette temel seviyeye gelmeniz için belirlenmiş olan süre vardır. Yaklaşık olarak 3 ay içinde kişinin çello çalmayı artık keyifli hale getirmesinin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Temel seviyenin tamamlanmasından sonra ileri düzey parça ve etüt çalışmalarına geçiş yapılacaktır.

♦ Çello kursu İzmir eğitimlerinde yaş sınırı var mı?
Sıkça duyduğunuz şu enstrüman şu yaşta öğrenilir bilgileri çello için de var. Pek çok kişinin hevesini kıran bu durum, aslında kişinin yok edebileceği bir şeydir. Yani elbette küçük yaşta enstrüman öğrenmek daha kolay olabilir. Ancak, kişinin bunu istemesi ve çalışması durumunda her yaşta her şekilde enstrüman çalmayı öğreneceğini söyleyebiliriz.

Yaş sınırı minimum olarak belirlenmiştir. Öğrenmenin kolaylaşması ve eğitimlerde zorluk yaşanmaması açısından İzmir çello kursu eğitmenleri tarafından belirlenen minimum yaş 10’dur.10 yaş ve üzerinde olan çocuklar için çello dersleri başlatılır. Üst sınır ise yoktur.

♦ Ücretsiz çello deneme derslerinde ne öğretiliyor?
Evet, sizin için belirlenen ücretsiz çello deneme dersleri var. Deneme dersleri sayesinde amacımız hem sizinle tanışmak hem de sizin alacağınız eğitim konusunda fikirlerinizin netleşmesi. Rahat edeceğiniz bir ortamda eğitim almak önemlidir. Bunun için öncesinde ücretsiz bir ders olması avantajlı olacaktır.

 • Çellonun kısaca tanıtılması sağlanacak,
 • Çello tutuşu gösterilecek ve arşe çekişi ile ilgili bilgi verilecek,
 • Ders işleyişi hakkında detaylar sunulacak ve kişiye özel program oluşturulacak,
 • Çello öğrenmeye sıfırdan başlanmıyorsa, seviye tespiti için önceki çalışmalardan bölümler dinlenecek,
 • İzmir çello kursu öğretmeni performansı ile ders tamamlanacak.

♦ Çello derslerinde nota eğitimi de alacak mıyım?
Eğitimlerimiz nota destekli çalışmalar ile devam ediyor. Öğrencilerin nota bilgisi ile enstrüman çalmasına özen gösteriyoruz. Nota eğitimi ayrıca almak istiyorum diyenler için de haftalık bir ders ücretsiz nota dersi eğitimi de verilecektir. Çello çalmayı öğrenmek için notaları da bilmenizin ne kadar avantajlı olduğunu göreceksiniz. Bu sayede enstrüman ile sınır tanımayan bir müzik başlangıcı yapmış olacaksınız.

♦ Çello çalabilmek için yetenek gerekiyor mu?
Yetenek, herhangi bir enstrümanın çalınmasında bir kriter olarak gösterilebilir. Ancak elbette en önemlisi, kişinin enstrüman çalmayı ne kadar istediği, ne kadar çabaladığıdır. Alınan derslerin en iyi şekilde olması, kişinin kendisini uzman boyutunda geliştirmesi gibi pek çok durum olacaktır. Bunları değerlendirmeniz durumunda, direkt olarak yeteneği de bir kenara bırakarak hızlı ve kolay şekilde öğreniyor olduğunuzu göreceksiniz. Çello kursu İzmir bu alanda size gereken eğitimleri verecek ve çalışmalar ile kendinizi her defasında bir adım öteye taşımanızı sağlayacaktır.

♦ Çello eğitimlerinin içeriğinde neler var?
cello-kursu-izmir-karsiyaka
Merak edilenler arasında alacağınız eğitimin içeriği de var. Yani nasıl bir eğitim olacak, neye göre şekillenecek gibi sorular sıkça soruluyor. Detaylar aşağıdaki gibidir.

 • Çello tutuşu ve yay çalışmaları
 • Parmak basma çalışmaları
 • Seviyeye ve ilerlemeye uygun olan repertuarın belirlenmesi ve genişletilmesi
 • Çello akordu yapmak
 • Çellonun temizliği ve bakımı
 • Teknik çalışmalar
 • Nota ve teori bilgisi
 • Orkestra ve müzik grubu aktiviteleri (toplu çalma)
 • İleri düzey etüt ve parça çalışmaları dersler için belirlenmiş olan programlardır.

♦ Çello eğitimleri sonrasında sadece klasik müzik mi çalabilirim?
Aldığınız eğitim ile temel alt yapının oluşmasından sonra, enstrümana uygun olan her parçayı çalabilirsiniz. İstenilen müzik türü hangisi ise kendinizi o alanda geliştirmeniz de mümkün olacaktır. Türk Sanat Müziği, caz, pop demeden aklınıza gelebilecek farklı türde çok sayıda parçayı çalma fırsatınız olacaktır. Bu alanda öğrencilerimize gereken desteği vererek Yüzde Yüz Sanat olarak eğitimlerine destek olmak için varız.

♦ Çello satın almadan derslere gelebilir miyim?
Evet, eğitim merkezimizde derslerden geri kalmamanız ve çalışmalarınızı sürdürmeniz için ücretsiz enstrüman ve ekipmanlar bulunuyor. Hem derslerde hem de çalışmalarınızda etüt odalarını ve enstrümanları kullanabilirsiniz. Önceden belirtmiş olduğunuz saatler ve enstrüman temini için ücretsiz şekilde faydalanmanız sağlanacaktır. Ayrıca kupon kodu olarak da 30 TL’lik indirimden faydalanmanız için iletişime geçerek ‘‘yuzçello15’’ söylemeniz yeterlidir. İndirim yapılacaktır.

♦ Çello fiyatları ne kadar?
Merak edilenler arasında elbette alınacak olan eğitim için İzmir çello fiyatları var. Uygun olan ödemeler ile hizmet almanız sizin için avantajlı olacaktır. Çello fiyatları gitar – keman gibi enstrümanlara göre daha pahalıdır. Karşılaştırma yaptığınızda fiyatların yaygın olarak kullanılan enstrümanlara göre daha pahalı olduğunu göreceksiniz. Ancak dilerseniz ikinci el olan, standart kalitede olan bir çello ile başlangıç yapabilirsiniz. En doğru tercihi yapmak için ise eğitmenlerimizden bilgi almanızın avantajlı olacağını bilmelisiniz.

♦ Çello kursu İzmir ücretleri nasıl?
Alacağınız eğitim için de fiyatları merak ediyor olacaksınız. Çello derslerinin ücretleri dönemsel olarak belirleniyor. Kişinin alacağı ders sayısı fiyat konusunda etkilidir. Farklı kampanyalar ile değişiklik yapılabilir. Güncel ve en doğru fiyatları öğrenmek için İzmir çello kursu fiyatları öğrenmek adına iletişime geçebilirsiniz. Mesaj, mail, telefon üzerinden yetkili kişiler ile bağlantı kurabilirsiniz.

♦ Yüzde Yüz Sanat Çello Kursu İzmir nerede?
Sanat merkezimiz İzmir Karşıyaka çarşının içerisinde yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde atölyemize Aliağa, Çiğli, Gaziemir, Buca, Alsancak, Bornova başta olmak üzere çok sayıda ilçe ve merkezden taşıma araçları ile ulaşım sağlanıyor. Ayrıntılı bilgi almak için ise iletişim sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz telefonla bağlanarak, direkt olarak bilgi alabilirsiniz. Anında bilgi verilecek ve ulaşımın gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Çello kursu İzmir yazımız dahilinde edindiğiniz bilgileri gözlemek, en iyi şeklide eğitim almak ve bizimle tanışmak için sizi eğitim merkezimize bekliyoruz. Çay kahve eşliğinde sohbet etmenin yanında vereceğimiz bilgiler ile alacağınız eğitimin kalitesinden de emin olacaksınız. Eğitim kalitemizi garanti ederek, alanında uzman olan eğitmenlerimiz ile enstrüman öğrenmenin kolaylığını sizlere ulaştırıyoruz. İletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu