KurslarMüzik Kursları

İzmir Yan Flüt Kursu

Yan flüt, sesi ile en etkileyici enstrümanlar arasında muhakkak ilk üçte yer alacak bir enstrümandır. Yan flüt kursu İzmir ile bu eşsiz sesi siz de duyabilirsiniz. Öğrenmesi zevkli, tuşlu olması sebebi ile çalması kolay olan bir enstrümandır.
yan-flut-kursu-izmir
Elbette üfleme teknikleri nedeni ile zorlukları olacaktır; ancak Yan flüt kursu İzmir fırsatı, sizin için en kolay şekilde öğrenmenin kapıları açacak. Eğitim kalitemiz, çalışma programlarımız ve diğer pek çok avantaj en hızlı ve en profesyonel şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır.

Yüzde Yüz Sanat uzman eğitmenleri ile kurs veriyor…

Evet, sizin kafanızı kurcalayan ‘‘acaba yaşım geçti mi’’, ‘‘ben öğrenebilir miyim ki’’, ‘‘yan flüt çalmak kolay mı’’, ‘‘ben flüt çalabilir miyim acaba’’ gibi soruları olabilir. Dönüp baktığınızda, birkaç aylık eğitim sonrasında bu soruların size ne kadar komik geldiğini gösteriyoruz.

Kendinize olan güveninizi arttırmak, enstrümanı tanımanızı sağlamak gibi hedeflerimiz doğrultusunda ücretsiz yan flüt deneme dersleri oluşturuyoruz. Bu derslerde kendinizi en iyi şekilde ifade etme, kendinizi en iyi şekilde gösterme fırsatı bulacaksınız. Sunulan bilgiler sayesinde siz de aslında enstrüman çalmanın ne kadar kolay ve ne kadar keyifli olduğunu göreceksiniz.
izmir-yan-flut-kursu

Ücretsiz deneme dersleri ile eğitim kalitesini gözlemleyin…
Hem eğitmenlerimizi tanımak hem de flüt çalma konusunda ki korkunuzu yenmek açısından önerimiz ücretsiz derslerimizde bizimle olmanız. Sorularınıza en doğru şekilde yanıt almanın da kapıları açılıyor olduğundan, eğitmenlerimizle iletişime geçmek, sanat merkezimizi keşfetmek için bağlantı kurabilirsiniz. 0506 551 89 41 telefon numarası üzerinden anında bağlantı kurup, randevu alabilirsiniz.

Yüzde Yüz Sanat Merkezi İndirim Kuponu;
Zaman zaman yapılan indirimler olacak. Bunları kaçırmamak adına evet sen de site üzerinden takip ederek, incelemeleri yapmalısın. Yazıyı okuyan potansiyel öğrenciler için indirim kodunu yazıda bir yerlere yazıyoruz. Sonrasında bu kodu bulanlar için 30 TL İndirim kuponu dahilinde indirimimizi yapıyoruz.

Yazıyı okuyarak sizin için sunulan bu özel indirim kuponunu bulabilir, kısa süre içinde iletişime geçerek bu indirimden nasıl yararlanacak olduğunuz hakkında anında bilgi alabilirsiniz.

Yan Flüt Kursu izmir için Neden %100 Sanat?

Eğitim almak için oluşturulan sanat merkezimiz, sizleri memnun etmek ve en iyi koşullarda öğrenmeniz hedeflenerek oluşturulmuştur. Bakıldığında memnun kalacağınız bir hizmet alacağınızdan emin olarak, direkt olarak sanat merkezimiz ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

İşte, detaylar…

 • Değiştirilebilir, esnek çalışma saatleri olmasının beraberinde; genel olarak haftanın 7 günü sabah 09.00 ile 23.00 arasında ders imkanı tanınıyor.
 • Yan flütü olmayan; ancak yan flüt çalmak isteyen kişiler için sanat merkezimiz aracılığı ile temin etmesini sağlıyoruz.
 • %100 memnuniyet hedeflenen bir kurs sunuyoruz.
 • İzmir’in en uygun ücretleri üzerinden hareket ediyoruz.
 • Çeşitli müzik mağazalarından indirim hakkı tanıyoruz.
 • Profesyonel eğitmen kadrosu ile en iyi eğitimleri sunuyoruz.

İzmir Yan Flüt Kursu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

yan-flut-kursu-izmir-karsiyaka
Merak ettiğiniz sorular olduğunu biliyoruz. Yan flüt kursu İzmir hakkında merak edilenler adı altında sıkça sorulan soruları topladık. Sizin için en doğru şeklide cevapladığımız bu sorular sayesinde, kurs hakkında istediğiniz detaylara da ulaşmış olacaksınız.

♦ Yan flüt çalmak zor mu?

Evet, en çok sorulan sorular arasında flüt çalmanın ne kadar zor olup olmadığı var. Üflemeli ve perdeli bir müzik aleti olduğundan, öğrenmesinin kolay olduğunu söyleyebiliriz. Tuş takımının genel olan blok flüt ile benzerlik göstermesi, direkt olarak sizin yabancı olmadığınız bir enstrümanı elinize almanız demek olacak. Üfleme tekniği konusunda size gereken bilgiler de verilecek olduğundan çok da zaman harcamadan, vakit kaybetmeden flüt çalmanın keyifli aşamasına geçmiş olacaksınız.

♦ Yan flüt çalabilmek için yaş aralığı kaçtır?

Yan flüt çalmanız için belirlenmiş olan yaş aslında kişinin gelişiminin tam oturması açısından minimum yaş sınırıdır. Yan flüt çalma yaşı olarak en az 10 yaş istenir. Bunun sebebi ile hem yan flütün kavranması hem de diyafram gelişiminin de başlayacağı bir yaş olmasıdır. 10 yaş üzerinde olan herkesin dilediği zaman flüt çalmak için eğitim almak adına adım atması mümkündür diyebiliriz. Herhangi bir solunum rahatsızlığı olmaması durumunda flüt çalmak sizin için kısa süre içinde bir eğlenceye dönüşecektir.

♦ Yan flüt derslerinde temel düzey nota bilgisi gerekiyor mu?

Aslında önemli olan nota bilgisidir. Bunun için gerekli tüm bilgiler yan flüt kursu İzmir eğitmenleri tarafından derslerde verilmektedir. Branş fark etmeden, kişinin nota anlamında da kendisini geliştirmesi önemli olduğundan, ücretsiz nota dersi eğitimi almanız için herhangi bir enstrümanın eğitimini alıyor olmanız yeterli olacaktır. İzmir yan flüt kursu için öğrencilerimiz tarafından bu eğitimde faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz Kısa süre içinde hem bilgi verilir hem de bu alanda öğrenmek istediğiniz diğer bilgilerin alınması sağlanır.

♦ Ücretsiz yan flüt deneme dersinde neler öğreneceğim?

Eğitmen ile tanışarak, karşılıklı bir hedef belirleyeceksiniz. Yan flütü tanıyıp, üfleme ve tutuşu hakkında bilgi alacaksınız. Temel bilgisi varsa seviyesine bakılacak. Eğitmenin performansı hakkında da bilgi alacaksınız. Sizin isteklerinize yönelik bir program hazırlanacak.

♦ Yan flütte sadece klasik müzik mi çalınır?

Hayır, geniş bir yelpazede parçalarınızı çalabilirsiniz. Türk sanat müziğinden, caz müziğine kadar kendinizi iyi ifade edebileceğiniz müzik türleri olacaktır. Bunlar elbette sizin flütü ne kadar iyi çaldığınız ile alakalı bir durumdur.

♦ Yan flüt öğrenmek için haftalık kaç saat ders gerekiyor?

İlk olarak öğrenecek kişiler için haftalık bir program uygulanıyor ve bunun dışında sizin kendinizi geliştirmek adına evde egzersizler yapmanız bekleniyor. İlerleyen süreçte kişinin daha hızlandırılmış programa ihtiyacı olduğu sonucu çıkarsa, elbette bu alanda hızlı ilerlenmesi için gereken yapılıyor. Ders saatlerinin arttırılması sağlanıyor. İzmir yan flüt kursu için gereken ders saat artışlarının talep edilmesi de yeterli olacaktır.

♦ Yan flüt çalmayı ne kadar sürede öğrenirim?
izmir-karsiyaka-yan-flut-kursu

Merak edilen bir diğer soru da budur. Bu tamamen kişinin azmi ve ilgisi ile alakalıdır. Egzersizleri ne kadar sık yaptığı, ne kadar hızlı ilerleyeceği konusunda bir adımdır. Bu sebeple flüt çalmayı öğrenmenin süresinin tamamen kişi ile alakalı bir durum olduğunu da söylemek mümkün. Eğitmenlerin başarılı şekilde sunmuş olduğu eğitimi, sizin de emeğiniz ile standart olarak 16 saat süren bir vakitte öğrenmeniz hedefleniyor.

♦ Yan flüt kursu İzmir nasıl program uyguluyor?

Programlar kişiye özel şekilde oluşturuluyor. Öğrencinin belirlemiş olduğu hedef, istek ve taleplerine göre programın şekillenmesi mümkün. Alanında uzman olan bir kadro ile kısa süre içinde %100 öğrenme garantili yan flüt kursu İzmir programını sizlere sunduğumuzu bilmelisiniz.

♦ Yan flüt egzersizlerine ayırmam gereken süre nedir?

Ne kadar bir süre ayırmanız halinde flüt çalmayı öğreneceksiniz? Eğer ki amaç derslerde ilerlemeyi hızlandırmak ise tamamen gün içinde ayırdığınız bir 30 dakika sizin için yeterli olacaktır. Onun dışında vakti olmayan kişiler için ise flüt çalmayı öğrenmek için en az günde 15 dakikalık çalışmasının olması önemlidir.

♦ Yan flüt çalmak için yetenek şart mı?

Yeteneğiniz sadece sizin bu alanda ilerlemenizi hızlandırır. Onun dışında öğrendiğiniz bilgileri uygulamak için çaba sarf etmeniz yeterlidir. Direkt olarak bu alanda en iyi şekilde kendinizi ifade etmeniz sağlanarak, öğrenmeniz de hızlandırılır. %70 çalışma, %30 yetenek bu işin özüdür.

♦ Yan flütüm yok, yine de derslere katılabilir miyim?

Elbette, Yüzde Yüz Sanat Merkezi olarak öğrencilerin dersten geri kalmamaları, en hevesli oldukları zaman dilimini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak açısından direkt olarak derslere katılımın yardımcı ekipmanlarımız ile olmasını sağlıyoruz.

♦ Yan flüt İzmir fiyatları nasıl?

Uygun olan fiyatların olması sizin için avantajlı olacaktır. Bakıldığında bu enstrüman için geniş bir yelpazenin sunulmuş olduğunu göreceksiniz. Ortalama bir yan flüt fiyatı 450 TL’den başlıyor. Yan flüt fiyatları kapsamında araştırma yaptığınızda, elbette farklı ödemelerin sunulmasının mümkün olduğunu da göreceksiniz. Sizin için en doğru flütün belirlenmesi, en doğru seçimin yapılması eğitmenlerimiz aracılığı ile olacaktır.

♦ İzmir yan flüt kursu ücretleri nasıl?

Kurs ücretlerimiz hakkında bilgi almak, detayları öğrenmek için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Güncel ve en doğru bilgileri almanız açısından Whatsapp, e-mail, telefon numarası üzerinden bilgi veriyoruz. İndirim ve kampanyalar ile bütçenize uygun fiyatlar olmasını sağlıyoruz.

♦ Yan flüt kursu İzmir nerede?
ozel-yan-flut-dersi

İzmir Karşıyaka lokasyonu ile sanat merkezimiz faaliyette. İzmir – Aliağa, Çiğli, Buca, Alsancak, Bornova gibi pek çok lokasyon üzerinden araç yardımı ile kurs merkezimize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Doğru Yan Flüt Kursu İzmir Karşıyaka Nasıl Seçilir?

Başarılı bir şekilde flüt çalmak, doğru bir kurs seçimi ile olacaktır. Yan flüt dersi İzmir kapsamında yaptığınız araştırmalar, eğitmenlerimizin uzmanlığı ve başarılı programların uygulandığı sonucuna ulaşmanızı sağlar. Bu sayede direkt olarak aldığınız eğitimden memnun kalacaksınız. Sizin için sunulan hizmet, en iyi şekilde ifade ediliyor olduğundan direkt olarak kurs seçeneklerinden avantajlı şekilde faydalanabilirsiniz.

 • İyi Bir Eğitmen: Elbette ilk olarak eğitmeninizin başarısı önemlidir. Size öğretme konusunda profesyonel olması, sizin çok daha hızlı şekilde ilerlemeniz demektir. Eğitmenlerimiz konusunda garanti vererek, en iyi şekilde öğrenme kalitenizin olacağı konusunda güven sunuyoruz. Mutlaka ders alacağınız eğitmeni deneme dersi ile gözlemleyerek tercihinizi siz yapmalısınız.
 • Doğru Kurs Programı: Uygulanacak olan program da sizin ne kadar başarılı şekilde flüt çalmayı öğrenmenizi destekler. Bunun için direkt olarak farklı binlerce metot ve teknik açısından en doğru seçimin gerçekleşmesi de önemli olacaktır. İzmir flüt kursu kişiye özel programlar sayesinde çok daha hızlı şekilde öğrenmenizi sağlamanız içindir.
 • Ücretsiz Deneme Dersi: Evet, ücretsiz deneme dersi ile verilen nitelikleri inceleme fırsatınız olacak. Bir tane ders ile ne anlayacağımız gibi bir düşüncenin içine girmek aslında daha da dezavantajlı bir duruma düşmenize neden olabilir. Bunun için ilk dersi en iyi şekilde gözlemeyerek, öğretmen ile iletişiminizin nasıl olduğuna bakarak direkt olarak deneme dersi sonucunda kararınızı vermeniz en doğrusu olacaktır.
 • Pratik Yapmam İçin Gerekli Ekipmanlar: Elbette kurs tarafından temin edilebiliyor olması önemli. Pratikler için her daim sizin yanınıza ekipmanların olması avantajlıdır. Ancak alınacak olan, temin edilecek olan süre içinde kullanabiliyor olmanız da son derece avantajlıdır. Bunu değerlendirip, ona göre hareket edebilirsiniz.
 • İşleyiş İncelemesi: Notasız eğitim prensibini desteklemiyoruz! Sizin için de son derece zor olacağını bilmelisiniz. Bunun için ayrıca bir eğitim almanızı, notaların öğrenilmesi talep edilebilir. Ancak bundan uzak durup, en iyi şekilde notanın ifade edilmesi ile çalmanın gerçekleşmesi mümkün olmalıdır. 2 – 3 parça çalsanız bile nota eğitimi almadığınız için her şey sizin için son derece eksik olacaktır.

Nota eğitimi alarak, uzman eğitmenlerden ders alarak yan flüt kursu İzmir aracılığı ile flüt çalmanın sizin için hem keyifli hem de profesyonel hale geleceği garantisini veriyoruz. Bunu değerlendirin ve en kısa süre içinde flüt çalmaya başlayın. Bizimle hem sohbet ederek hem de sanat merkezimizde çay kahve eşliğinde almak istediğiniz bilgileri alacaksınız.

Kısa süreli indirim için hemen iletişime geç! …

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu