Blog

Bostanlı Müzik Kursu

Bostanlı Müzik Kursu sizin için harika bir deneyime kucak açıyor. İstediğiniz müzik aletini çalmanın bu kadar kolay olduğunu biliyor muydunuz? Tek bir tuşla hemen bizi arayabilir, WhatsApp üzerinden yazarak sanat merkezimize gelebilir ve hayalinizdeki enstrümanla tanışabilirsiniz.

Sizi heyecanla bekliyor olacağız! Hızlı bir şekilde istediğiniz müzik aletini çalmayı öğrenmek sizin elinizde. Sanat merkezimiz bunun için sizi bekliyor.  🙂

Genellikle insanlar enstrüman çalmanın kolay olmadığını, çok pahalı olduğunu, büyük emek ve zaman istediğini söyler durur. Neden mi ? Çünkü onlar bizi tanımıyorlar da ondan!

Yüzde Yüz Sanat İzmir Müzik Kursu ile sizin için işler çok kolay. Doğru bir eğitim ve biraz düzenli pratikle, en uygun bütçeli derslerle sizde hızlı bir şekilde istediğiniz parçaları enstrümanınızla çalabilirsiniz.

Okudukça heyecanlanıyor ve hemen başlamak istiyorum ama nasıl olur? Acaba yapabilir miyim? Gibi sorular zihninizde dönmeye başladıysa, sizi ücretsiz bir deneme dersine davet etmek en doğrusu olacaktır.

Bizim bu yazıda anlattıklarımızı, siz kendi gözlerinizle görün istediğimiz için sizi sanat merkezimizde mini bir deneyime davet ediyoruz. Böylelikle aklınızdaki soruları eğitmenlerimize sorarak işin uzmanlarından yanıtlarınızı alabilirsiniz.

İstediğiniz gün ve saat aralığına randevu oluşturmak için aramanız veya yazmanız gereken sihirli numaramız 0554 971 45 30 🙂 Tamam arayacağım ama ne yapacağım ücretsiz deneme dersinde diye merak ediyorsanız, size biraz bilgilendirme yapmak isteriz.

Bostanlı Müzik Kursu – Ücretsiz Deneme Dersi

muzik-kursu-bostanli

Deneme dersi içeriği sizi hayalinizdeki enstrümanla ve bu enstrümanı size öğretecek eğitmenle tanıştırmakla başlar. Sonrasında merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabını almanız amacımızdır.

Çalmayı düşündüğünüz müzik aletini deneme zamanı en sevilen kısım. Eğitmenimiz size isterseniz sevdiğiniz bir kaç parçayı da çalabilir ki siz de temel eğitim ardından nasıl çalabileceğinize aşina olun.

Kişiye özel programlama için eğitmenle sohbet. Bolca eğlence, mini eğitim ve çay, kahve ikramı eşliğinde tanışmamız tamamlanır. 🙂

Müzik Kursu Bostanlı ile Eğlenerek Öğrenmek Çok Kolay!

Yüzde Yüz Sanat temel felsefelerimizden biri olan kaliteli eğitimi size eğlenceyle birlikte sunuyoruz. Hobiniz için ayırdığınız her dakika bizim için değerli.

Sıkıcı ve monoton bir kursta eğitim almak değil, keyifle gittiğiniz bir sanat merkezi olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm öğrencilerimize kişiye özel öğretim sistemi uyguluyoruz. Dersten en yüksek verimi almanız çok önemli 🙂

Bostanlı Müzik Kurslarında yer alan eğitimlerimiz;

  • Bostanlı Klarnet Kursu
  • Bostanlı Piyano Kursu
  • Bostanlı Çello Kursu
  • Bostanlı Yan Flüt Kursu
  • Bostanlı Keman Kursu
  • Bostanlı Şan Kursu
  • Bostanlı Gitar Kursu

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

bostanli-muzik-kursu-ucretleri

Haftanın hangi gün ve saatlerinde kurslara katılabilirim?

Haftanın 7 günü sabah 09.00 akşam 23.00 arasında istediğiniz gün ve saatte enstrüman kurslarına katılabilirsiniz.

Vardiyalı mı çalışıyorsunuz, müsait olduğunuz gün-saatler değişken mi? Hiç sorun değil. Haftalık ya da aylık programınızı bize ileterek uygun zamanlarda kurslarımıza katılmaya devam edebilirsiniz.

Bostanlı müzik kursu ders işleyişi nasıl?

Temel sistemimiz haftada 1 gün 1 ders, ayda 4 gün 4 ders şeklinde oluyor. 1 ders süresi 50 dakikadır.

Birebir özel ders veya grup dersi seçeneğini siz belirliyorsunuz. Hangisini isterseniz onu seçebilirsiniz ancak genellikle bizim tavsiyemiz birebir özel derstir çünkü ilerleyiş daha hızlı ve kişiye özgü oluyor.

Nasıl %100 başarı garantisi verebiliyorsunuz?

Branşında uzman kadromuz ve yıllardır deneyimlediğimiz süreç bize bu oranı sağlıyor ve bizde size söylüyoruz. Size en doğru programla eğitim veriyorken siz düzenli pratiğinize uyduktan sonra başarı kaçınılmaz 🙂

Derslere katılmak için yaş sınırlaması var mı?

Hayır. Eğer çalmak istediğiniz müzik aletini fiziksel olarak çalabilecek yaştaysanız kesinlikle herhangi bir sınırlama olmadan kurslarımızın tamamına katılabilirsiniz.

Fiziksel gelişim şartı minik öğrencilerimizin ilerleyen zamanlarda gelişimsel bir problem yaşamamaları için vardır. Her enstrümana göre bu yaş değişiklik göstermektedir.

Bu yüzden eğer şu müzik aleti çocuğum için uygun mu diye düşünüyorsanız ücretsiz deneme derslerimize randevu oluşturmanızı öneriyoruz. Eğer yetişkin yaş grubu içerisinde yer alıyorsanız yaş konusunu dert etmenize gerek yok. 🙂

Nota öğrenmek zorunda mıyım?

Böyle bir zorunluluğunuz yok. Ancak amacınız 3-4 şarkı çalmaktan fazlasıysa kesinlikle nota okumayı öğrenmenizi öneriyoruz. Profesyonelleşmenin ve birine bağımlı kalmadan ilerleyebilmenin en önemli noktası nota bilgisine sahip olmaktır.

Bostanlı müzik kursu olarak derslerde temel nota bilgisini size aktararak hızlı ve sağlıklı şekilde ilerlemenizi sağlıyoruz. Bu sayede ilerleyen süreçte eğitim almayı bıraksanız bile kendi kendinize öğrenme sürecinizi devam ettirmenizi hedefliyoruz.

Ne kadar sürede güzel şarkılar çalmaya başlarım?

Eğer ki sizin için hazırlanan programa uyarsanız ve boş vakitlerinizi enstrümanınızda pratik yapmaya ayırırsanız ortalama 3 ay gibi bir sürede çok güzel şarkılar çalmaya başlayabilirsiniz.

Tabi ki bu süre kişiden kişiye değişmekte olup, enstrümandan enstrümana ve kişisel çalışma düzenine göre uzayıp kısalabilmektedir. En iyisi zaman kaygısı yaşamadan iyi bir şeyler yapmaya çalışmaktır.

Kendinizi bir süreye şartlandırmanız hem demoralize olmanızı sağlayacak hem de baskı altında hissetmenizi neden olacaktır. Bu yüzden şimdiye odaklanın ve zamana takılmadan en iyisini yapmaya çalışın.

Enstrümanım yok, hemen almalı mıyım?

İlk başlangıç sürecinde enstrüman almak istemeyebilirsiniz. Vazgeçebileceğinizi, bırakabileceğinizi, sevmeyebileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz.

Sanat merkezimiz sizi bu konuda da düşünüyor ve size sanat merkezimizdeki enstrümanları ücretsiz olarak kullanarak ders alma imkanı sunuyor. Dilerseniz randevu alarak sanat merkezimizdeki enstrümanlarla pratik de yapabilirsiniz.

Devam edeceğinizden emin olduğunuzda ve ben kendi müzik aletimi almak istiyorum dediğinizde, size anlaşmalı müzik marketlerimizden indirimli alma imkanı sunuyoruz.

Ulaşım kolay mı?

Evet. Yüzde Yüz Sanat olarak metroya sadece 6 dakika yürüme mesafesi uzaklıktayız. Üstelik Bornova, Karşıyaka, Buca, Bayraklı, Balçova, Karabağlar, Narlıdere, Konak, Göztepe, Çiğli, Gaziemir gibi İzmir’in her yerinden eğitim almaya gelen sayısız öğrencimiz mevcut.

Bostanlı Müzik Kursu Ücretleri

Yüzde Yüz Sanat olarak ”Sanatsal aktiviteler pahalıdır.” algısını yıkıyoruz! 🙂 Sanatla ilgilenmek, hobileriyle uğraşmak herkesin hakkı. Bu düşüncemiz doğrultusunda İzmir’de müzik kursu alanında en uygun kurs ücretlerini sunuyoruz.

Bostanlı müzik kursu fiyatları seçim yapacağınız programlarımıza göre farklılık gösterecektir. Bu yüzden güncel ücretlerimiz için bizimle mail, sms ya da arama yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bostanlı müzik kursu yazımızın sonuna geldik. Sohbete kaldığımız yerden devam etmek, hayalinizdeki müzik aletini çalmaya başlamak için 0554 971 45 30 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Sizi de ailemiz arasında görecek olmanın heyecanıyla aramanızı bekliyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu