Blog

Buca Müzik Kursu

Buca Müzik Kursu ile İzmir’in en iyi müzik eğitimlerine hazır mısınız? Cevabınız evetse bu yazı tam size göre! Enstrüman eğitimi, daha doğrusu sanatsal tüm eğitimler tek düze, sıkıcı olmamalıdır diye düşünüyoruz.

Sanatın kendisi bu kadar eğlenceli ve renkliyken, eğitiminin monoton olması olur mu? Bizce olmaz. 🙂 Yüzde Yüz Sanat müzik kursu İzmir olarak amacımız size geleneksel metotlar uygulayarak, sıkıcı bir eğitim vermek değil.

Aksine güncel metotlarla eğlenceli ve hızlı öğrenmenize yönelik çalışmalar yapmak. Böylece çalacağınız müzik aletini size sevdirmeyi ve sanatı hayatınızın bir parçası yapmayı hedefliyoruz.

Yüzde Yüz Sanat Buca Müzik Kursu size özel avantajlar sağlamakta. Nedir bu avantajlar birlikte inceleyelim.

Buca Müzik Kursu | Yüzde Yüz Sanat Avantajları

 • Çalışma saatlerimiz esnek 🙂 Nasıl mı ? Haftanın 7 günü Sabah 09.00 Akşam 23.00 arasında size istediğiniz saatte ders ayarlayabiliriz.
 • Ders süresi haricinde istediğiniz zaman randevu olarak yerimizde tüm ekipmanlara sahip dersliklerde ücretsiz çalışma yapabilirsiniz.
 • İzmir’in en iyi, deneyimli ve işini seven uzman eğitmen kadrosuna sahibiz.
 • Ücretsiz tanışma dersi imkanımızla hangi kursun sizin için doğru olduğunu deneyerek seçebilirsiniz.
 • Sanat merkezimizin dostluklarını ve beraber yaptığımız eğlenceli aktiviteleri çok seveceksiniz.
 • %100 öğretmek hedefimiz %100 öğrenmeniz başarımızdır. Hızlı, doğru ve kaliteli bir eğitimle kısa sürede hobinizde fark yaratacaksınız.
 • Birebir özel dersin dışında 2-3 arkadaş grup ders tercih edebilir veya farklı kişilerle kaynaşarak grup ders deneyimini de tercih edebilirsiniz.

Saymakla bitiremeyeceğimiz avantajlarımızı kendiniz keşfetmeye ne dersiniz?

Müzik Kursu Buca Eğitimleri

muzik-kursu-buca

Yüzde Yüz Sanat olarak aktif eğitim verdiğimiz müzik kursu branşlarını sizler için sıraladık.

 • Buca Gitar Kursu
 • Buca Piyano Kursu
 • Buca Keman Kursu
 • Buca Çello Kursu
 • Buca Şan Kursu
 • Buca Yan Flüt Kursu
 • Buca Klarnet Kursu

Buca Müzik Kursları Hakkında S.S.S

Eğitimlerin gün ve saatleri nasıl planlanıyor?

Kurslarımız için gün-saat ayarlamalarını hem sizin hem de eğitmenlerimizin ortak müsait zamanlarına göre planlamaktayız. Ayrıca geniş eğitmen kadromuz sayesinde öğrencilerimize uygun zaman ayarlamakta sorun yaşamıyoruz.

Enstrüman öğrenmek için haftalık kaç ders yeterli olur?

Bu konu tamamen kişinin talebiyle doğru orantılı değişkenlik gösterir. Ancak temel eğitim sistemimiz haftada 1 gün 1 ders, ayda 4 gün 4 ders şeklindedir.

Daha hızlı ilerlemek isteyen veya daha yoğun kurs almak isteyen öğrencilerimiz, eğitmenleriyle programda değişiklik sağlayabilir. Unutmayın ekstra ders almaktan daha önemli diğer konu ise evde düzenli çalışmaktır. 🙂

Kurslara katılmak için yetenekli olma şartı var mı?

Elbette yok. Herkesin bu kadar dilinden düşmeyen ”yetenek” nedir ki? Yetenek bir konuyu hızlı ve kolay kavramanızı sağlar. Peki sonrası?

İşte sonrası tamamen çalışmadır. Yani siz istediğiniz kadar hızlı algılayın, istediğiniz kadar kolay kavrayın yine de pratik yapmıyorsanız bu sizi istediğiniz sonuca ulaştırmayacaktır.

O yüzden bir yaklaşık bir oranlama yapacak olursak bir müzik aleti çalmanın %20’si yetenek, %80’i de sistematik çalışmadır. O yüzden yetenekli miyim, ya yeteneğim yoksa enstrüman çalmayı öğrenemezsem? Gibi soruları aklınızdan hemen çıkarın.

Hemen 0554 971 45 30 numaralı telefondan bize ulaşın ve deneme derslerimize randevu oluşturun. Gelin birlikte başarabileceklerimizi beraber keşfedelim!

Ne kadar zamanda parça çalabilirim?

Bu süre öncelikli olarak çalmak istediğiniz şarkıların düzeyine (basit-orta-ileri) sonrasında çalışma disiplininize, derslere katılım düzeninize bağlı değişmektedir.

Bunları bilmeden kesinlik belirtmek çok doğru olmasa da bizden eğitim alan öğrencilerimize bakarak basit-orta düzey şarkıların çalınma süresinin yaklaşık 3-4 ay arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Elbette bu süreyi uzatmak ya da kısaltmak tamamen sizin elinizde. Ancak yine de kendinizi belli bir süreyle kısıtlayıp motivasyonunuzu düşürmenize gerek yok. Sizin için hazırladığımız programı uygulayın gerisini bize bırakın! 🙂 Ne kadar kısa sürede bu kadar ilerlediğinize kendiniz bile şaşıracaksınız.

Buca müzik kursu eğitimlerinde yaş sınırı var mı?

Yüzde Yüz Sanat olarak sınırlara inanmıyoruz. 🙂 Eğitimlerimizde yaş sınırı bulunmamaktadır.

Her yaş grubunun algısına özel kişisel eğitim verdiğimiz için fiziksel yeterliliğe sahip olan herkes müzik kurslarımıza koşulsuz katılım sağlayabilir.

Sanat merkezimizde eğitim alan en küçük öğrencimiz 6, en büyük öğrencimizse 68 yaşındadır. Yani bu yaştan sonra öğrenebilir miyim, ya da çocuğumun yaşı için daha erken gibi düşüncelere kapılmanıza gerek yok. Unutmayın en doğru zaman başladığınız zamandır. 🙂

Enstrüman derslerinde nota öğretiyor musunuz?

Evet. İster hobi ister profesyonel olarak enstrüman çalmak istiyor olun her iki koşulda da nota okumayı bilmek sizin daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Bu yüzden derslerimizin yaklaşık 10 dakika kadar kısa bir süresini temel nota eğitimini kavramanız için ayırıyoruz. Derslerde göreceğiniz bu 10 dakikalık çalışmalarla kısa sürede temel nota bilgisine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. İşte nota öğrenmek bu kadar kolay.

Derslere katılmadan önce enstrüman almak zorunda mıyım?

Hayır. Kendinize özel bir müzik aletinizin olması evde çalışabilmeniz için avantaj sağlayacak olsa da başlangıç için böyle bir maliyete uygun bütçeniz olmayabilir.

Ancak ilerleyebilmek için kesinlikle pratikte yapmanız gerekiyor. Peki ne yapmalısınız? Kaygılanmanıza gerek yok! Yüzde Yüz Sanat Buca müzik kursu olarak öğrencilerimizin her sorununa çözüm üretiyoruz.

Sanat merkezimize gelip dersliklerimizde tüm enstrüman ve ekipmanları kullanarak ‘ücretsiz’ olarak pratik yapabilirsiniz. Sadece gelmeden önce odaların doluluğunu öğrenmek için randevu almayı unutmamanızı tavsiye ediyoruz. O zaman ne duruyorsunuz? Hemen başlayın çalışmaya. 🙂

Kursunuza İzmir'in hangi bölgelerinden ulaşabilirim?

Sanat merkezimize toplu taşıma araçlarıyla her yerden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir’in birbirine en zıt bölgelerinden bile kurslarımıza gelen 10’larca öğrencimiz mevcut.

Buca dışında Alsancak, Karşıyaka, Bayraklı, Bostanlı, Gaziemir, Bornova, Karabağlar, Göztepe, Balçova, Narlıdere gibi yerlerden de öğrencilerimiz bulunuyor. Unutmayın kaliteli eğitim sınır tanımaz! 🙂

Buca Müzik Kursu Ücretleri

buca-muzik-kursu-ucretleri

Buca müzik kursu fiyatları için tüm kurslar arasında en uygun ücretleri sunmaktayız. Sanatla ve sanatsal hobilerle ilgilenmenin pahalı olmaması gerektiğini savunuyor, herkes için ulaşılabilir olmasını istiyoruz. Bu yüzden kurs ücretlerimizi olabildiğince uygun tutmaktayız.

Kurs ücretlerimiz aylık ders sayısı, grup-bireysel ders seçimi, online ya da yüz yüze eğitim seçimi, yazlık-kışlık kampanyalara göre değişmektedir.

Güncel ücretlerimizi öğrenmek için bizim 0554 971 45 30 numaralı telefondan ya da iletişim formumuzdan bağlantı kurmanız yeterli.

Buca müzik kursu için merak edebileceğiniz tüm soruları sıraladığımızı düşünüyoruz ama bizimle daha detaylı soru- cevap sohbeti yapmak, bir kahvemizi içmek veya hemen hayalinizdeki enstrümanı çalmak isterseniz hemen bizi arayın ve sonraki keyifli sürecin tadını çıkarın 🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu