Blog

Bayraklı Müzik Kursu

Bayraklı müzik kursu ile %100 eğlence ve %100 başarıya hazır olun. Amacınız hem profesyonel bir müzik eğitimi almak hem de eğlenceli vakit geçirmekse, sanat merkezimize davetlisiniz!

Yüzde Yüz Sanat ailesi olarak önceliğimiz öğrencilerimize eşsiz bir sanat deneyimi yaşatmak. Amacımız sıradan kurslar gibi sadece müzik eğitimi almanız değil.

Hem sosyalleşmenize katkıda bulunmak hem de işin, okulun, gündelik sorunların stresini müzikle atmanıza yardımcı olmak.

Eğer sizde bir enstrüman öğrenmek istiyorum diyorsanız hemen şimdi 0554 971 45 30 numaralı telefondan bize ulaşın. Ücretsiz tanışma derslerimize randevu oluşturup, istediğiniz enstrümanı çalmak için ilk adımı atın.

Ayrıca kursumuza yalnızca Bayraklı’dan değil, İzmir’in Alsancak, Konak, Buca, Balçova, Bornova, Narlıdere gibi tüm ilçelerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bayraklı Müzik Kursları

Yüzde Yüz Sanat olarak aktif verdiğimiz eğitimler şu şekildedir;

 • Bayraklı Klarnet Kursu
 • Bayraklı Keman Kursu
 • Bayraklı Çello Kursu
 • Bayraklı Yan Flüt Kursu
 • Bayraklı Şan Dersi
 • Bayraklı Piyano Kursu
 • Bayraklı Gitar Kursu

Müzik Kursu Bayraklı | Neden Yüzde Yüz Sanat?

 • %100 başarılı garantili enstrüman eğitimleri.
 • İzmir’in en iyi müzik öğretmenlerinden ders alma fırsatı.
 • Çalışan, okuyan, yoğun temposu olan herkese uygun gün ve saatlerde ders alma imkanı.
 • Müzik aleti alacaklara anlaşmalı kurumlarımızdan indirimli enstrüman alma olanağı.
 • İstekleriniz doğrultusunda online & yüz yüze eğitim seçeneği.
 • Yıl içerisinde düzenlendiğimiz konser ve etkinliklerde yer alma imkanı.
 • Haftalık düzenlenen etkinliklerle yeni arkadaşlıklar kurma, sosyalleşme olanağı.
 • Herkesin bütçesine uygun müzik kursları.
 • Metro, tramvay, otobüs vb. araçlarla kolay ulaşım.

Bayraklı Müzik Kursu | Ücretsiz Tanışma Dersleri

muzik-kursu-bayrakli

Ders alacak kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de ücretsiz deneme dersleridir. Bu derslere neden randevu oluşturmalıyım, neler yapılıyor? Merak ediyorsanız sizi aşağıya alalım. 🙂

 • Ders alacağınız öğretmenle birebir sohbet ve tanışma gerçekleştiriliyor.
 • Beklentileriniz sorulup, aldığımız cevaplar doğrultusunda size özel programınız oluşturuluyor.
 • Ders alacağınız müzik aletini deneyimlemeniz ve enstrümanı yakından tanımanız sağlanıyor. (Örneğin; keman çalmak isteyenler için yay çekişi, yan flüt isteyenler için üfleme vb.)
 • Müzik aletinin sesini daha ayrıntılı görmeniz açısından öğretmenimiz size bir şarkı çalıyor.
 • Ardından aklınıza takılan sorular varsa bunları cevaplandırıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Enstrüman çalmak kolay mı?

Aslında bu sorunun cevabı tamamen size bağlı. Enstrüman çalmayı kolay hale getirmek için sık sık pratik yapmak ve istekli olmak yeterli.

Ancak siz istemenize rağmen gereken vakti enstrümanınıza ayırmazsanız daha yavaş ilerleyebilir ve bu yüzden çaldığınız müzik aletinden soğuyabilirsiniz.

İşte tamda bu yüzden sevdiğiniz müzik aletini çalmak, iyi ve motive edici bir eğitmenle çalışmak düşündüğünüzden bile önemli. Sizde enstrüman çalmanın en kolay halini keşfetmek için hemen bizimle iletişime geçin! 🙂

Derslerde nota eğitimi alacak mıyım?

Evet. Nota eğitimi enstrüman çalmanın temelini oluşturur diyebiliriz. Eğer ilerleyen zamanlarda kursa bağımlı olmadan tek başınıza ilerleyebilmek istiyorsanız mutlaka nota okumayı öğrenmelisiniz.

Ayrıca nota okumak herkesin bahsettiği kadar zor değil, aksine çok kolay. Günlük yapacağınız 5-10 dakikalık nota okuma egzersizleri (bona çalışmaları) ile 1 ay sonunda hızlı şekilde nota okuyabilir hale gelebilirsiniz.

Müzik aleti çalmayı kaç ayda öğrenebilirim?

Enstrüman çalma süresini net olarak belirtmek mümkün değil. Bu durumu etkileyen pratik, hedeflediğiniz yer, eğitmen vb. gibi bir çok faktör bulunuyor.

Ancak amacınız keyif alacağınız şarkılar çalmaksa, yaklaşık olarak 3-4 ay içerisinde istediğiniz orta düzey şarkıları çalabilirsiniz. Tabi ki bunun için iyi bir egzersiz düzeninizin olması gerektiğini unutmayın.

Yoğun bir programım var, gün ve saati nasıl ayarlıyorsunuz?

Yoğun bir programa sahip olmanız ya da vardiyalı çalışmanız kesinlikle bir sorun teşkil etmiyor. Derslerin gün ve saat programlamasını tamamen sizin müsait vakitlerinize göre planlıyoruz.

Müzik derslerinde yaş sınırlaması var mı?

Hayır. Müziğin, müzikle uğraşmanın yaşı olduğunu düşünmüyoruz. Bu yüzden deneyimli kadromuzla birlikte hem çocuklar hem de yetişkinlere yönelik eğitimler veriyoruz.

Başlamak için hiç bir zaman geç değildir. Çocukluk hayaliniz olan kemanı çalmak için hala bekliyor musunuz? Acaba yapabilir miyim gibi bir düşünceniz mi var? Bu soruları düşündüğünüze göre zaten tanışmış olamayız. 🙂

Hemen bizimle iletişime geçin ve neler yapabileceklerinizi, aslında sürecin düşündüğünüzden çok daha kolay olduğunu kendi gözlerinizle görün.

Enstrümanım yok, ne yapabilirim?

Hızlı ilerleyişin temeli sık pratik yapmaktan geçer. Bayraklı müzik kursu olarak kursiyelerimizin geri kalmasını istemiyor, ücretsiz pratik odalarımızı kullanımınıza sunuyoruz.

Hangi müzik aletini çalmak isterseniz isteyin dersliklerimizde istediğiniz kadar ücretsiz bir şekilde çalışabilirsiniz. Üstelik kullanacağınız ekipman ve enstrümanların tamamını biz temin ediyoruz. İşin özü; enstrüman ve ekioman bizden, çalışması sizden. 🙂

Enstrüman almak istediğimde yardımcı oluyor musunuz?

Elbette. Yüzde Yüz Sanat olarak bir çok müzik mağazasından öğrencilerimize özel indirimimiz bulunuyor.

Ayrıca marka-model konusunda kararsızsanız ve bütçenize uygun en iyi enstrümanı almak istiyorsanız eğitmenlerimizden yardım alabilirsiniz.

2. el müzik aleti almak isterseniz de sanat merkezimize diğer öğrencilerimizin bırakmış olduğu enstrümanları karşılıklı görüşüp alabilirsiniz. Ayrıca alacağınız enstrümanı eğitim aldığınız öğretmene gösterip, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Nasıl %100 öğrenme garantisi verebiliyorsunuz?

Bayraklı müzik kursu olarak bu konuda çok iddialıyız. Tüm kadromuz konservatuarlı, pedagojik formasyon sahibi, iletişim becerileri yüksek kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde bu garantiyi rahatlıkla verebiliyoruz.

Bayraklı Müzik Kursu Fiyatları

bayrakli-muzik-kursu-fiyatlari

Çoğu kişinin aklında sanat ve sanat eğitimi pahalıdır düşüncesi bulunmaktadır. Bu düşüncesi olan herkesin düşüncelerini değiştirmek için tanışmaya davet ediyoruz. 🙂 Yüzde Yüz Sanat olarak ”Herkes için Sanat” mottosuyla çıktığımız bu yolda öğrencilerimize en uygun kurs ücretleri sunmaktayız.

Kurs ücretlerimiz alacağınız dersin sıklığına, bireysel ya da grup derslere ve gün-saate göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için bize mail adresimizden ya da telefonumuzdan ulaşmanız yeterli.

Bayraklı müzik kursu yazımız burada bitti. Sizde ”istediğim enstrümanı öğreneceğim, kararlıyım.” diyorsanız bizi arama vaktiniz gelmiş demektir. Sanat merkezimize mutlaka kahve eşliğinde bir sohbete bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu