Blog

Gaziemir Müzik Kursu

Gaziemir müzik kursu ile enstrüman çalma hayalinizi, hayal olmaktan çıkarın! 🙂 İzmir’in en iyi sanat merkezi Yüzde Yüz Sanat‘la istediğiniz müzik aletini çalmanın ne kadar kolay olduğunu deneyimleyin.

Evet yanlış okumadınız. İstediğiniz müzik aletini çalmak, size söylenenlerin aksine çok kolay. Peki nasıl mı? İsteyerek ve vakit ayırarak.

Eğer ders dışı pratiklere biraz vakit ayırırsanız ve bu çalışmaları düzenli olarak sürdürürseniz sizde çok kısa bir sürede çalışmalarınızın meyvesini alabilirsiniz!

Ayrıca sanat merkezimize yalnızca Gaziemir’den değil, İzmir’in Göztepe, Bornova, Karabağlar, Buca, Karşıyaka, Narlıdere, Balçova gibi bir çok yerinden de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şimdi gelelim biraz kendimizden bahsetmeye. Kimdir bu Yüzde Yüz Sanat? Gaziemir müzik kursu için sunduğu avantajlar nelerdir? İşte detaylar;

Gaziemir Müzik Kursu | Sanat’ın Merkezi!

Etrafta fazlasıyla müzik kursları var. Ama Yüzde Yüz Sanat sadece bir müzik kursu olmaktan çok daha fazlası. Neden mi? İşte aşağıdakiler yüzünden;

 • %100 Öğrenme garantisi.
 • Her bütçeye uygun sanat kursu programları.
 • İş, okul, yaşam temposu yoğun olanlar için geniş ders gün-saat seçimi imkanı. (Haftanın 7 günü 09:00-23:00 aralığında)
 • Aile sıcaklığında bir dostluk ortamı, etkinlikler sosyalleşme fırsatı.
 • Enstrümanı olmayanlar için ücretsiz olarak tam donanımlı dersliklerde pratik yapma imkanı.
 • İzmir’in açık ara en iyi öğretmen kadrosu. (Konservatuar mezunu, pedagojik formasyon sahibi, iletişim yetenekli üst düzey)

Her ne kadar daha anlatabileceğimiz onlarca madde olsa da en iyisi gelip kendiniz deneyimlemek!

Müzik Kursu Gaziemir | Ücretsiz Deneme Dersleri

muzik-kursu-gaziemir

Ücretsiz deneme dersi hem ders alacak öğrencinin eğitmenini tanıması hem de çalmak istediği müzik aletini yakından görüp denemesi için harika bir fırsat!

Deneme derslerinde öğrencilerimiz çalacağı müzik aletini dener, aklına takılan soruları sorar ve harika bir sohbet eşliğinde kahvemizi içerler. 🙂

Peki ama dersin içeriği nedir? Hemen açıklayalım;

 • Ders alınacak branşın eğitmeni ile sohbet, ön tanışma.
 • Enstrüman hakkında bilgi veriliyor ve öğrenci çalacağı müzik aletini deniyor. Örneğin; keman çalınacaksa yay çekiliyor, piyano çalınacaksa tuşlara belli kombinasyonlarda basılıyor.
 • Öğrencinin çalmak istediği tarz, şarkılar belirlenip buna göre kişiye özel program hazırlanıyor.
 • Öğretmenlerimiz çalacağınız müzik aletinin sesini daha iyi tanımanız için 1 eser çalıyor.
 • Eğer varsa aklınıza takılan soruların tamamı eksiksiz şekilde cevaplanıyor.

Deneme dersi güzel ama siz hangi kursları veriyorsunuz? İşte verdiğimiz kurslar;

 • Gaziemir Gitar Kursu
 • Gaziemir Keman Kursu
 • Gaziemir Piyano Kursu
 • Gaziemir Çello Kursu
 • Gaziemir Şan Dersi
 • Gaziemir Klarnet Kursu
 • Gaziemir Yan Flüt Kursu

Gaziemir Müzik Kursları – Sizden Gelen Sorular

gaziemir-muzik-kursu-ucretleri

Kursa başlamak istiyorsunuz ama aklınızda takılar sorular mı var? O zaman gelin birlikte en çok sorulan soruların cevaplarını inceleyelim.

Hangi gün ve saatlerde ders alabilirim?

İstediğiniz her gün ve açık olduğumuz her saatte ders alabilirsiniz. Yüzde Yüz Sanat olarak yoğun iş, okul vb. programı olanların sanattan geri kalmasını istemiyor, tamamen ”siz” odaklı bir program hazırlıyoruz.

Haftanın 7 günü sabah 9’dan akşam 11’e kadar istediğiniz zaman online ya da yüz yüze eğitimlerimize katılabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak! 🙂

Ne kadar zamanda müzik aleti çalmayı öğrenirim?

Müzik aleti çalma süresi herkes için farklıdır. Bu konuyu hangi müzik aletini çalacağınız, ayırdığınız vakit, derse düzenli katılımınız, çalmak istediğiniz şarkılar gibi konular etkilemektedir.

Bu yüzden kesin olarak bir süre veremesek bile öğrencilerimize bakarak yaklaşık 3 ay içerisinde harika şarkılar çalmaya başlayacağınızı söyleyebiliriz.

Sosyal aktiviteleriniz var mı, varsa neler?

Evet, var. Sıradan bir müzik kursu değil, sosyal bir sanat merkeziyiz. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte konser, mini dinleti vb. etkinlikler düzenlemekteyiz.

Ancak etkinliklerimiz bunlarla sınırlı değil elbette. 🙂 Sanatsal etkinliklerin yanı sıra sinema, bowling, tiyatro gibi bir çok kültürel etkinliklerde de yer almayı ihmal etmiyoruz.

Müzik eğitimine başlama yaşı var mı?

Bu soru en çok aldığımız sorular arasında. Net bir cevap verelim KESİNLİKLE HAYIR! 🙂 Sanatla uğraşmanın, istediğiniz müzik aletini çalmanın yaşı olmaz.

En doğru zaman çalmayı istediğiniz zamandır. O yüzden keşke daha önce başlasaydım, bu yaştan sonra öğrenemem gibi kaygılara girmenize gerek yok.

Yaş sınırlaması sadece yaşı küçük olan öğrencilerin fiziksel gelişimi yeterli değilse olmaktadır. Bu da ilerleyen süreçlerde çocuklarımızın bedensel gelişiminde sorun olmamasını istememizden kaynaklıdır.

Bunun dışında ister 6 yaşında olun ister 60, istediğiniz zaman bir müzik aleti çalmayı öğrenebilirsiniz.

Henüz bir müzik aleti almadım. Yine de kurslara başlayabilir miyim?

Evet, başlayabilirsiniz. Yüzde Yüz Sanat olarak eğitimlerde geri kalmanızı istemiyoruz. Ayrıca hızlı ilerlemenin yalnızca pratik yaparak olacağını biliyoruz.

Bu yüzden sanat okulumuzda bulunan tüm enstrumanları ve ekipmanları ücretsiz kullanımınıza sunuyoruz. Ücretsiz pratik yapmaya gelmeden önce tek yapmanız gereken şey; bizi arayarak randevu oluşturmak.

Nota eğitimi alacak mıyım?

Evet. Nota öğrenimi sizin ilerleyen süreçte tek başınıza istediğiniz şarkıları, etütleri çalabilmeniz için hayati önem taşıyor. Bu yüzden alacağınız derslerde size mutlaka temel düzey nota bilgisi vermekteyiz.

Bu konuyla ilgili endişelenmenize gerek yok. 🙂 Nota öğrenmek aslında çok kolay. Haftada 2-3 gün yapacağınız 10’ar dakikalık pratiklerle çok kısa bir sürede sizde nota okumayı öğrenebilirsiniz.

Sanat merkezine ulaşım kolay mı?

Çok kolay. Eğitimlerimize Gaziemir dışından bir çok kursiyerimiz katılmaktadır. Alsancak, Narlıdere, Balçova, Karabağlar, Karşıyaka, Bayraklı, Konak, Göztepe, Bornova, Buca gibi bir çok ilçeden 100’lerce öğrencimiz bulunuyor.

Gaziemir Müzik Kursu Ücretleri

Gaziemir müzik kursu fiyatları dönemsel kampanyalara bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca seçeceğiniz online-yüz yüze, birebir-grup, gün-saat, aylık ders sayısı vb. de ders ücretlerinde değişikliğe neden olmaktadır.

Bu yüzden en güncel ve doğru fiyatlara ulaşmak için bize mail, telefon ya da iletişim formumuz aracılığıyla ulaşmanız yeterli olacaktır.

Gaziemir müzik kursu yazımızı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. Hala cevabını alamadığınız sorular olduğunu düşünüyorsanız, bir telefon etmeniz yeterli! 🙂 Sanatla kalın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu