Blog

Göztepe Müzik Kursu

Göztepe müzik kursu sayfamızı ziyaret ettiğinize göre siz de artık eğlenceli bir şeyler yapmak istiyorsunuz demektir. 🙂 Rutinlerden, yoğun tempodan bunaldıysanız ve müzikle ilgili bir hobi edinip hayatınıza sosyallik, eğlence katmak istiyorsanız Göztepe İzmir müzik kursu harika bir seçenek.

Hem eğlenebileceği hem de yorgunluğunu atabileceği bir hobiyi kim istemez ki? 🙂 O zaman gelin hemen birlikte neler yapabileceğimize ve Yüzde Yüz Sanat‘ın size neler katabileceklerine birlikte göz atalım.

Göztepe Müzik Kursu | Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Yüzde Yüz Sanat’ın sunduğu ayrıcalıklar yazmakla bitmez ama yine de bir kısmını sizlerle paylaşmak istedik. 🙂 İşte öğrencilerimize sunduğumuz ayrıcalıklardan bir kaçı;

 • Haftanın 7 günü 10:00 – 23:00 saatleri arasında ”kendinize uygun gün ve saatte” eğitim alma fırsatı.
 • Ücretsiz deneme dersi sayesinde hangi müzik aletine ilginiz olduğunu keşfedin.
 • Sanat merkezimizde bulunan müzik aletleriyle ücretsiz pratik yapma olanağı.
 • Branşlarında uzman eğitmenlerden %100 Öğrenme garantili eğitim alma imkanı.
 • Yıl içerisinde gerçekleştirilen konser, mini dinleti vb. etkinliklerimizde yer alarak sosyalleşme olanağı.
 • İsteğinize bağlı olarak online ya da fiziksel kurs alma seçeneği.
 • İzmir’in her yerinden tüm toplu taşıma araçlarıyla kolay ulaşım.
 • Yüzde Yüz Sanat’la anlaşmalı müzik marketlerden indirimli enstrüman ve ekipman alışverişi yapma olanağı.

Müzik Kursu Göztepe | Yüzde Yüz Sanat

Yüzde Yüz Sanat olarak faaliyet gösterdiğimiz müzik kursları şu şekilde sıralanabilir;

 • Göztepe Keman Kursu
 • Göztepe Gitar Kursu
 • Göztepe Piyano Kursu
 • Göztepe  Çello Kursu
 • Göztepe Şan Dersi
 • Göztepe Yan Flüt Kursu
 • Göztepe Klarnet Kursu

Göztepe Müzik Kursları Hakkında Sık Sorulan Sorular

muzik-kursu-goztepe

Gerçekten istediğim gün ve saatte eğitim alabilir miyim?

Kesinlikle evet. Geniş kadromuz ve herkese uygun çalışma saatlerimiz ile yoğun olsanız bile kendinize uygun zamanı seçebilirsiniz.

Hangi enstrümanla başlayacağım konusunda kararsızım, ne yapmalıyım?

Hemen bizi arayarak merak ettiğiniz müzik aletleri için ücretsiz deneme dersi randevusu oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem eğitmenlerimizi yakından tanıyabilir hem de aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Deneme dersleri için 0554 971 45 30 numaralı telefondan bize arama ya da WhatsApp yoluyla ulaşmanız yeterli.

Dersler bireysel mi yoksa grup ders olarak mı işleniyor?

Sanat kursları için alınan eğitimlerde verim alınabilmesi için bireysel dersleri önermekteyiz. Herkesin algısı, pratik yapma sıklığı farklı olduğu için bireysel dersler hızlı ilerlemek için daha doğru bir seçenek olacaktır.

Ancak zaman konusunda bir aceleniz yoksa ve bir şeyler öğrenirken yeni insanlarla tanışıp sosyalleşmek istiyorsanız o zaman grup dersler için daha iyi bir seçenek olacaktır. Ayrıca kursa başlamak isteyen diğer arkadaşlarınızla katılım sağlayıp size özel grup dersleri de ayarlayabilirsiniz.

Derslerde nota öğrenecek miyim?

Evet. Hangi enstrümanı çalarsanız çalın, ileri düzeye geçiş yapabilmek için mutlaka nota bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Nota bilgisi sizi bir kişiye ya da kursa bağımlı olmaktan kurtarır, istediğiniz zaman notaya bakarak istediğiniz melodileri çalabilme kolaylığı sağlar. Temel nota bilgisi günlük yapılacak 10 dakikalık temel egzersizlerle oldukça basittir.

Bu yüzden derslerde öğretilen bilgileri kısa kısa tekrarlar yaparak sizde kolayca nota okumayı öğrenebilirsiniz.

Müzik aleti çalmak kolay mı?

Evet. Çevrenizden bir çok kez şu enstrümanı çalmayı denedim, çok zor yapamadım vb. cümleleri duymuş olabilirsiniz. Her ne kadar bu cümleleri sık sık duysak bile profesyonel bir eğitmenle çalışıp işin püf noktalarını öğrenerek, doğru programla çalışıp eğlenceli şekilde enstrüman öğrenebilirsiniz.

Bu şekilde bir destek aldığınızda enstrüman çalmanın konuşulduğunun aksine oldukça kolay olduğunu anlayacaksınız. Gelin bu cümlelere kulağınızı kapatın ve birlikte neler başarabileceğinizi birlikte deneyimleyelim. 🙂

Ne kadar sürede müzik aleti çalmayı öğrenebilirim?

Enstrüman çalma süreniz tamamen ders dışında yaptığınız tekrarlara ve çalacağınız müzik aletine göre değişiklik gösteriyor.

Ancak Göztepe müzik kursu olarak kişiye özel çalışma programlarımızla mümkün olan en kısa sürede hedeflediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her ne kadar net bir süre veremesek bile ortalama olarak 3 ayda çalacağınız müzik aletinde güzel şarkılar çalabilirsiniz. Tabi ki bu süreçte ders sonrasında konuları tekrar etmeniz oldukça önemli.

Göztepe dışından ulaşım zor mu?

Hayır. Sanat merkezimiz metroya 6 dakika yürüme mesafesi uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca Göztepe haricinde Konak, Balçova, Narlıdere, Bornova, Alsancak, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Bostanlı gibi İzmir’in her bölgesinden 100’lerce öğrencimiz bulunduğunu da belirtmeden geçmeyelim. 🙂

Göztepe Müzik Kursu Ücretleri

goztepe-muzik-kursu-ucretleri

Yüzde Yüz Sanat ailesi olarak çalışmayan, öğrenci vb. kursiyerlerimizin de rahat rahat sanatla ilgilenebilmeleri, hobilerine vakit ayırabilmeleri için en uygun kurs ücretlerini sunmaktayız.

Göztepe müzik kursu fiyatları aylık ders sayısına, online & yüz yüze ders tipine, dönemsel aktif olan kampanyalarımıza bağlı değişmektedir. Net fiyat bilgisi alabilmek adına bize iletişim formumuzdan ya da WhatsApp’tan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersi İçeriği

Ücretsiz deneme dersleri öğrencilerimizin aklına takılan soruların cevaplarını alması, merak ettiği enstrümanı denemesi için sunulan bir avantajdır. Bu derslerde yapılanları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Eğitmen ve kursiyerin tanışması, sohbet etmesi.
 • Karşılıklı hedeflerin öğrencinin istekleri doğrultusunda planlanması.
 • Ders alınacak müzik aletinin öğrenciye anlatılması, başlangıç egzersizlerinin denenmesi.
 • Müzik aletinin sesinin, yapısının anlaşılması için öğretmenimiz tarafından çalınacak 1 şarkı.
 • Aklınıza takılan her sorunun ayrıntılı cevaplanması.

Göztepe müzik kursu hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplamaya çalıştık. Sizde aklınıza takılan soruları sormak, müzik dünyasına birlikte adım atmak için hemen bizimle iletişime geçin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu