Blog

Karabağlar Müzik Kursu

Karabağlar müzik kursu ile hayallerinizdeki müzik aletini çalmak hem eğlenceli hem kolay! Sizde bu hayalinizi kısa sürede ve keyifli şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız sanat merkezimize davetlisiniz. 🙂

Bit çok kişi enstruman çalmanın zor olduğunu düşünür. Halbuki doğru bir sistemle ve doğru kişiyle çalışmak bu süreci hem basitleştirir hem de motivasyonunuzu arttırır. Bu yüzden hem çalışılacak kurum hem de kullanılan yöntem oldukça önemlidir.

Yüzde Yüz Sanat olarak sizi gereksiz konulara boğmadan ancak teknik anlamda da eksiz bırakmadan hedeflerinize uygun bir program hazırlıyoruz.

Böylece hem daha hızlı sonuç almanızı hem de çaldığınız enstrumana karşı daha motive yaklaşmanızı sağlıyoruz. Aklınızdaki acaba yapabilir miyim, yeteneğim var mı? gibi soruları bir kenara bırakın ve hemen ücretsiz deneme derslerimize katılın.

Gelin neler yapabileceğinizi ücretsiz deneme derslerimizde birlikte görelim. Uygun olduğunuz gün ve saate randevu oluşturmak için 0554 971 45 30 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli.

Peki ama neler yapılıyor bu ücretsiz deneme dersinde? Hemen açıklayalım;

Karabağlar Müzik Kursu | Ücretsiz Deneme Dersi

 • Ders alacağınız kursun eğitmeni ile sohbet, tanışma aşaması.
 • Aklınıza takılan tüm sorulara en doğru cevapları alabilirsiniz.
 • Çalmak istediğiniz müzik aletinin tutuş ve doğru ses çıkarışının gösterilmesi.
 • Öğretmenimizin size çalacağı bir şarkı.
 • Öğrencinin hedeflerinin belirlenmesi ve buna uygun program hazırlanması.

Kısacası deneme dersinde aklınızdaki tüm soru işaretlerini gideriyor ve birlikte yapabileceklerimizi konuşuyoruz.

Müzik Kursu Karabağlar ile Keyif Alarak Öğrenin!

muzik-kursu-karabaglar

Bir konuyu ne kadar eğlenerek ve severek öğrenirseniz o kadar kalıcı olur. İlla ki etrafınızda bir çok müzik kursu vardır. Ancak Yüzde Yüz Sanat olarak iddia ediyoruz ki bizim kadar eğleneceğiniz başka bir kurs yok. 🙂

Sanatın zaten kendisi çok büyük bir keyifken, tek düze bir eğitim ve metotlar fazla verimsiz değil mi? Bizce kesinlikle öyle. Bu yüzden her öğrencimize modern metotlarla, her dakikasından keyif alacağız eşsiz bir ders deneyimi yaşatıyoruz.

Karabağlar Müzik Kursları İçeriği

Sanat merkezimizde uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen dersler şu şekildedir;

 • Karabağlar Klarnet Kursu
 • Karabağlar Piyano Kursu
 • Karabağlar Çello Kursu
 • Karabağlar Yan Flüt Kursu
 • Karabağlar Keman Kursu
 • Karabağlar Şan Kursu
 • Karabağlar Gitar Kursu

En Çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları

karabaglar-muzik-kursu-ucretleri

Hangi gün ve saatlerde faaliyettesiniz?

Öğrencilerimize kesintisiz bir sanat eğitimi verebilmek için haftanın 7 günü açığız. Ayrıca öğrencilerimizin yoğun olabileceğini düşünerek her gün 09:00 – 23:00 saatleri arasında eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Sizde açık olduğumuz zamanlarda istediğiniz gün ve saati seçerek derslere başlayabilir, zaman problemi yaşamadan hobinize vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca katılmakta zorlanacağınız derslere istediğiniz zaman online şekilde de katılım sağlayabilirsiniz.

%100 öğrenme garantisi nasıl verebiliyorsunuz?

Bu konuda aşırı iddialıyız. Öncelikle yaptığımız işten eminiz ve alanında uzman, harika ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz. Size özel hazırlanan programınıza uymanız durumunda enstrüman öğrenememe şansınız sıfır. 🙂

Karabağlar müzik kursu eğitimlerinde yaş sınırı var mı?

Hayır yok. Eğer seçeceğiniz enstrüman için fiziksel olarak uygun yaştaysanız eğitimlere katılmanız için hiç bir engel yok demektir.

Çocuğunuzun çalacağı müzik aleti için fiziksel olarak uygun olup olmadığını merak ediyorsanız ücretsiz deneme dersine katılmanızı öneriyoruz. Yetişkin yaş gruplarıysa istediği her an müzik kurslarımıza katılabilirler.

Derslerin işleyişi hakkında bilgi alabilir miyim?

Kurslarımız genellikle haftada 1 gün 1 ders (50 dakika), ayda toplam 4 bireysel ders olarak işleniyor. Bir çok enstrümana grup ders olarak katılabiliyor olsanız da hızlı ve sağlıklı bir ilerleyiş için kesinlikle bireysel dersleri tavsiye ediyoruz.

Ancak hızlı öğrenmek gibi bir sorununuz yoksa ve sosyalleşerek enstrüman öğrenmek istiyorsanız o zaman grup derslerimizi tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Grup derslere katılmak istiyorsanız lütfen iletişime geçtiğinizde belirtin.

Nota öğrenmek zorunda mıyım?

Elbette değilsiniz. Ancak nota öğrenmek sizin daha hızlı ilerlemeniz ve ilerleyen süreçte kurs almadığınızda tek başına ilerleyebilmeniz için kesinlikle gerekli.

Ayrıca nota öğrenmeyi gözünüzde büyütmenize gerek yok. Derslere size aktarılan temel nota bilgilerini, ders dışı zamanlarda günde 5-10 dakika tekrar etmeniz yeterli olacaktır.

Enstrüman çalmak zor mu?

Bu sorunun cevabı hem evet hem hayır. 🙂 Nasıl mı? Eğer ki size özel hazırlanan programa uyar, derslerden sonra tekrar yaparsanız enstrüman öğrenmek sizin için çok kolay olacaktır.

Ancak programınızı aksatırsanız ve düzenli bir çalışma sistemi oturtamazsanız o zaman enstrüman çalma sürenizi uzatıp, zorlaştırabilirsiniz. İşin özeti; ne kadar ekmek o kadar köfte. 🙂

Kurslara katılmak istiyorum ama enstrümanım yok, nasıl olacak?

Eğer başlangıç aşamasında kararsızsanız ve müzik aleti almak istemiyorsanız kurumumuzda yer alan tüm ekipman ve müzik aletlerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İlerledikten sonra enstrüman almak isterseniz, anlaşmalı yerlerimizden indirimli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Ne kadar zamanda güzel eserler çalmaya başlarım?

Aslında bu tamamen azminize bağlı. Yani derste öğrendiklerinizi sık sık tekrar eder ve yeni konuları daha hızlı geçerseniz çok hızlı şekilde istediğiniz melodileri çalmaya başlayabilirsiniz.

Bu süreyi birlikte vakit geçirmeden net olarak söyleyemesekte Karabağlar müzik kursu eğitimlerimize katılan öğrencilerimizin yaklaşık 3-4 ayda çok güzel şarkılar çalmaya başladığını söyleyebiliriz.

Kurslarınıza yalnızca Karabağlar'dan mı ulaşım kolay?

Hayır. İzmir’in Konak, Alsancak, Bornova, Narlıdere, Balçova, Bayraklı, Gaziemir, Buca, Göztepe, Çiğli, Karşıyaka gibi bir çok merkezi konumundan toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıntılı yer ve konum bilgisi ve ulaşım sağlayabileceğiniz toplu taşıma araçlarının bilgileri için hemen WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçin.

Karabağlar Müzik Kursu Ücretleri

Karabağlar müzik kursu fiyatları tamamen öğrencilerimizin bütçesine uygun şekilde düzenlenmiştir. Birden fazla programımız olduğu için ücretlerimiz tercih edeceğiniz seçeneğe göre değişmektedir. En güncel kurs ücretlerimizden haberdar olmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Karabağlar müzik kursu yazımız burada bitiyor. Yukarıda cevabını bulamadığınız sorular olursa bir telefon uzağınızdayız. 🙂 Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu