Blog

Narlıdere Müzik Kursu

Narlıdere müzik kursu ile %100 öğrenme garantili enstrüman derslerine hazır olun! Hayaliniz müzikle ilgili bir hobi edinmek ve bir müzik aleti çalmak mı? O zaman tamda bu hayali gerçekleştirebileceğiniz en doğru yere geldiniz! 🙂

Narlıdere müzik kursu ile hayaliniz olan enstrümanı çalmak çok kolay. Bu hayalinize kavuşmak için yapmanız gereken 2 şey var. Bunlar; istemek ve pratik yapmak.

Eğer ki ben müzik aleti çalmayı çok istiyorum ve vaktimin bir kısmını pratik yapmaya ayırabilirim diyorsanız, kesinlikle enstrüman çalmayı öğrenebilirsiniz.

Peki ama eğitim alacak bu kadar yer varken neden siz diye sorabilirsiniz. Gelin bu sorunun cevabını birlikte inceleyelim.

Narlıdere Müzik Kursu | Sunulan Olanaklar

 • 7 Gün 09:00 – 23:00 saatleri arasında istediğiniz gün ve saatte ders işleyişi.
 • İzmir’in en iyi eğitmenleri eşliğinde eşsiz bir ders deneyimi.
 • Her yaşa ve kişiye farklı olarak hazırlanan hedef odaklı program.
 • İzmir’in tüm bölgelerinden çok kolay ulaşım, merkezi lokasyon.
 • Öğrencilerimize özel tam donanımlı sınıflarda ücretsiz pratik.
 • Belli periyotlarda düzenlenen aktivitelerle sosyalleşme imkanı.
 • İşlenemeyen derslerin online ya da yüz yüze olarak telafisi.
 • Müzik aleti almak isteyenlere ücretsiz enstrüman danışmanlığı.
 • Ücretsiz deneme dersi sayesinden ilgi alanınızı kolayca keşfetme imkanı.

Yeter mi? Yetmez. 🙂 Ancak daha fazlasını kendi gözlerinizle görmeniz için mutlaka bir kahvemizi içmenizi tavsiye ediyoruz.

Sanat merkezimizi yakından görmek ve ders alacağınız branşın eğitmenleriyle tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin! 0554 971 45 30 numaralı telefondan bize ulaşarak ücretsiz deneme dersi oluşturabilirsiniz.

Müzik Kursu Narlıdere | Eğitim Verdiğimiz Alanlar

Öğrencilerimize profesyonel anlamda destek sağladığımız müzik kursu branşlarımız şu şekildedir;

 • Narlıdere Keman Kursu
 • Narlıdere Piyano Kursu
 • Narlıdere Çello Kursu
 • Narlıdere Gitar Kursu
 • Narlıdere Şan Dersi
 • Narlıdere Yan Flüt Kursu
 • Narlıdere Klarnet Kursu

Narlıdere Müzik Kursları için En Çok Sorulan Sorular

muzik-kursu-narlidere

Müzik kurslarınız hangi yaş gruplarına göre?

Verilen kurslara herkes istediği yaşta, herhangi bir yaş sınırı olmadan katılabilmektedir.

Ancak yaşı küçük olan öğrencilerimizin fiziksel gelişimlerinin tamamlanmış olması, fiziksel bir olumsuzluk yaşamaması için çok önemlidir.

Genellikle yaşa göre değişim gösterse de ortalama olarak 5 yaşın üzerindeki herkes istediği zaman enstrüman öğrenmeye başlayabilir.

Enstrüman çalmak için yetenekli olmak şart mı?

Kesinlikle değil. Yetenek konusu çoğu zaman gereğinden fazla abartılan bir konu olmuştur. Halbuki enstrüman öğrenmenin %20’si yetenekse %80’i kesinlikle çalışmadır.

Yani ne kadar yetenekli olursanız olun bunu çalışmayla taçlandırmadığınız sürece bir işe yaramayacaktır. Kısaca yetenekli miyim, yetenek gerekli mi gibi soruları bir kenara bırakın ve hemen egzersiz yapmaya başlayın! 🙂

Narlıdere müzik kursu gün ve saatleri nasıl?

Eğitimlerimizin gün ve saat ayarlamaları tamamen öğretmen ve öğrencilerimizin ortak müsaitlik durumlarına göre belirlenmektedir. Kurum olarak hafta içi ve sonu her gün 09:00-23:00 saatleri aralığında faaliyet göstermekteyiz.

Esnek çalışma saatlerimiz, geniş çalışma ekibimiz sayesinde sizde rahatlıkla kendinize uygun gün-saat ayarlaması yapabilirsiniz. Ayrıca vardiyalı çalışma sisteminiz varsa müsait olduğunuz zamanları bize haftalık ya da aylık programlar halinde iletmeniz yeterli olacaktır.

Müzik aleti çalmak kolay mı, zor mu?

Bu sorunun cevabı bazı durumlara göre değişmektedir. Eğer branşında uzman birinden eğitim alıyorsanız ve aldığınız eğitimin tekrarını düzenli şekilde yapıyorsanız enstrüman öğrenmek oldukça kolaydır.

Çünkü ders aldığınız eğitmen sizin seviyenize, algınıza ve çalışma düzeninize en uygun programı yaparak daha hızlı ve doğru ilerlemenize katkıda bulunacaktır. Bu da motivasyonunuzun yükselmesini sağlayarak daha eğlenceli enstrüman çalmayı öğrenmenizi sağlayacaktır.

Ancak profesyonel destek almıyorsanız ve enstrüman çalışmaya vaktiniz yoksa, süreç sizin için daha zorlu olacaktır. Çünkü enstrüman çalabilmenin temelini doğru ve düzenli çalışma oluşturur.

Sizi yönlendirecek biri olmadığında gereksiz ya da yanlış konulara odaklanabilir ve öğrenme sürenizi uzatabilirsiniz. Narlıdere müzik kursu olarak bu tip durumlarla karşı karşıya kalmamak adına, mutlaka uzman birinden yardım almanızı öneriyoruz.

Müzik aleti çalmak ne kadar sürede öğrenilir?

Bu süre çalacağınız müzik aletine, derslere katılma düzeninize ve çalmak istediğiniz şarkılara bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Yine de yaklaşık süre vereceksek 12 haftalık bir programla güzel şarkılar çalmaya başlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Yüzde Yüz Sanat olarak öğrencilerimizi en kolay ve hızlı yoldan hedeflerine ulaştırmaktayız.

Derslerde nota öğrenecek miyim?

Kesinlikle evet. Nota öğrenmek ilerleyen süreçte kurs almayı bıraktığınızda kendinizin istediği şarkıları başkasına bağlı kalmadan çalabilmek için çok önemli.

Ayrıca nota öğrenmek düşündüğünüzden çok çok kolay. Haftalık yapacağınız bir kaç dakikalık egzersizlerle iyi derecede nota okuyabilirsiniz.

Enstrümanım yok, yine de kurslara katılabilir miyim?

Evet katılabilirsiniz. Ancak hızlı bir şekilde enstrüman çalmayı öğrenmek istiyorsanız sık sık pratik yapmalısınız. Bu yüzden ders dışında çalışmalarınızı yapabileceğiniz, kendinize ait bir enstrümanınızın olması oldukça önemli.

Hemen endişelenmenize gerek yok. Yüzde Yüz Sanat olarak öğrencilerimiz rahat rahat pratiklerini yapsın, hızlı şekilde ilerlesin diye ücretsiz pratik odalarımızı kullanımınıza sunuyoruz. İşin özeti; kullanacağınız tüm enstrüman ve ekipmanlar bizden, çalışması sizden. 🙂

Enstrüman satışınız var mı?

Hayır. Ancak öğrencilerimize avantaj ve indirim sunabilmek adına İzmir’in en büyük müzik marketleriyle işbirliği içerisindeyiz. Bu mağazalardan yapacağınız tüm alışverişlerde Yüzde Yüz Sanat öğrencileri olarak çok özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

 

Eğer 2. el müzik aleti almayı düşünüyorsanız bu konuda da diğer kursiyerlerimizin önceden kullandığı enstrümanları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz enstrüman danışmanlığı hizmetimiz sayesinde tüm eğitmenlerimizden alım-satım konusunda ücretsiz destek alabilirsiniz.

Narlıdere Müzik Kursu Ücretleri

narlidere-muzik-kursu-fiyatlari

Herkes için Sanat sloganımızın getirisine uygun şekilde, her bütçeye uygun farklı programlar sunmaktayız.

Program ücretleri seçeceğiniz bireysel-grup, haftalık ders sayısı gibi koşullara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sizde kendinize en doğru programı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Narlıdere müzik kursu yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz! Aklınıza takılan soru ne olursa olsun bir telefon uzaklıkta olduğumuzu unutmayın. 🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu