Blog

Karşıyaka Müzik Kursu

Karşıyaka müzik kursu ile İzmir’in en iyi müzik eğitimlerine hazır olun! Hem her dakikasında keyif alacağınız derslerin hem de %100 öğrenme garantisiyle kolayca enstrüman çalmanın tadına varın.

Ayrıca ders almadan önce sanat merkezimizi ziyaret ederek bir kahvemizi içmenizi, aynı zamanda ders alacağınız ortamı görmenizi tavsiye ediyoruz.

Buraya kadar geliyorken dersin içeriğini görmemek olur mu? Tabi ki olmaz. 🙂 Hemen 0554 971 45 30 numaralı telefondan bizi arayarak randevu alabilir, deneme derslerimize katılabilirsiniz.

Peki ama Karşıyaka müzik kursu için neden Yüzde Yüz Sanat? Sorusunu soranlar için hemen cevapları sıralamaya başlayalım.

Karşıyaka Müzik Kursu | İzmir’in En İyi Müzik Okulu

Yüzde Yüz Sanat ailesi olarak amacımız standart bir müzik kursu olmak değil. Aksine faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ”en iyinin” standartlarını belirlemek.

Bu amacımız doğrultusunda öğrencilerimize en iyi deneyimi sunmak ve en iyi koşulları sağlamak için bir çok avantaj sunuyoruz. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Uzman kadromuz sayesinde %100 başarı garantili eğitimler veriyoruz.
 • Herkesin sanatla ilgilenebilmesi için İzmir’in en uygun ücretlerini sizlerle buluşturuyoruz.
 • Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde iş, okul yoğunluğu olanlara, vardiyalı çalışanlara, istediğin gün ve saatlerde ders alma imkanı sağlıyoruz.
 • İzmir’de yaşamayan ama bizden eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için online ders seçeneği.
 • Ücretsiz pratik odalarımızda enstrümanlarımızı ve ekipmanlarımızı kullanarak enstrüman almadan da çalışmalarınızı yapabilirsiniz.
 • Müzik marketlerin öğrencilerimize ekipman ve enstrüman alışında sağladığı özel fırsatlar.
 • Düzenlediğimiz etkinlik, konser vb. organizasyonlarda yer alıp performans sergileme fırsatı.
 • İzmir’in istisnasız her bölgesinden çok kolay ulaşım.

Karşıyaka Müzik Kursları | Enstrümanlar

muzik-kursu-karsiyaka

%100 öğrenme garantili müzik eğitimlerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Karşıyaka Keman Kursu
 • Karşıyaka Gitar Kursu
 • Karşıyaka Piyano Kursu
 • Karşıyaka Şan Dersi
 • Karşıyaka Klarnet Kursu
 • Karşıyaka Çello Kursu
 • Karşıyaka Yan Flüt Kursu

Hangi müzik aletini seçeceğimi bilmiyorum, kararsızım diyorsanız hemen bize ulaşın ve yeteneğinizin oldu branşı birlikte keşfedelim. 0554 971 45 30 numaralı telefonu arayarak aklınıza takılan tüm enstrümanları deneyebilirsiniz.

Müzik Kursu Karşıyaka (Ücretsiz Deneme Dersi)

Kursa başlamak istiyorsunuz ama aklınızı meşgul eden sorular mı var? Enstrüman seçimi konusunda aklınız mı karışık? Derse başlamadan önce ders alacağınız kişiyle tanışmak mı istiyorsunuz?

O zaman ücretsiz deneme dersi imkanını mutlaka kullanmalısınız! Tüm sorularınızın cevabını alabileceğiniz, size rehberlik edecek bu derslere mutlaka katılmanızı öneriyoruz.

Dersin içeriği kısaca şunlardan oluşuyor;

 • Karşıyaka müzik kursu eğitmenlerimizle tanışıp, sohbet ediyorsunuz.
 • Çalacağınız enstrümanın başlangıç aşamalarını deneyimliyorsunuz. (şan dersi için ses egzersizleri, piyano için belli bir ritimde tuşlara basma, yan flüt için üfleme vb.)
 • Çalmak istediğiniz müzik türleri ve repertuvarı yüzeysel olarak belirleyip buna uygun bir program hazırlıyoruz.
 • Karşıyaka müzik kursu eğitmenimiz size enstrümanın özelliklerini ayrıntılı olarak gösterecek bir şarkı çalıyor.
 • Başka sorularınız varsa onların cevaplanması.

Şimdi gelin soru-cevap bölümünü birlikte inceleyelim.

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları

karsiyaka-muzik-kursu-ucretleri

Kursların gün-saat ayarlamaları nasıl yapılıyor?

Karşıyaka müzik kursu olarak öğrencilerimize haftanın 7 günü sabah 9’dan akşam 11’e kadar istediğin gün ve saatte ders alma fırsatını sunuyoruz.

15 kişilik öğretmen kadromuz sayesinde tüm kursiyerlerimizin gün-saat talebine kolaylıkla uyum sağlayabiliyoruz. Ayrıca vardiyalı çalışanlara, değişken programa sahip olanlara özel esnek çalışma saatlerimizle haftalık ya da aylık ayarlama yapabiliyoruz.

Enstrüman çalmak zor mu?

Hayır. İstediğiniz müzik aletini çalabilmek ders dışında egzersiz yaparsanız ve profesyonel birinden eğitim alırsanız düşündüğünüzden bile kolay!

Doğru eğitmen, ilerlemenizi hızlandırıp, verdiği doğru bilgiler ve püf noktalarla hedefinize kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Ancak siz profesyonel destek almıyorsanız o zaman öğrenme süreciniz uzayacaktır.

Malum internette bir çok yanlış ve gereksiz bilgiler bulunuyor. Eğer kendi kendinize enstrüman çalmayı öğrenecek ancak bu bilgileri ayırt edebilecek birikime sahip değilseniz, yanlış öğrenebilir ve demorilize olabilirsiniz.

Ne kadar sürede bir şarkı çalabilirim?

Eğer çalmak istediğiniz şarkılar başlangıç-orta düzeyse yaklaşık 3-4 ay içerisinde bir kaç güzel şarkı çalabilirsiniz. Ancak üst düzey şarkıların çalınması çok daha uzun süre alabilir.

Bu süreyi etkileyecek en önemli etken, yaptığınız kişisel çalışmalardır. Ne kadar çok pratik yaparsanız profesyonelleşme anlamında o kadar yol alırsınız. Bu yüzden eğitimlere düzenli katılmaya ve ders sonrası pratiklerine gereken önemi gösterin.

Müzik kurslarınızda yaş sınırı var mı?

Karşıyaka müzik kursu eğitimlerimizde herhangi bir yaş sınırlaması bulunmuyor. Ancak yaşı küçük öğrencilerimizin enstrüman çalabilmek için belli bir fiziksel gelişim sürecini tamamlamış olmaları gerekiyor.

Bu gelişim süresi enstrümana ve kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Çocuklarımızın ilerleyen süreçte olumsuz bir durumla karşılaşmamaları için mutlaka öncesinde ücretsiz deneme derslerimize katılmanızı tavsiye ediyoruz.

Yetişkin yaş grubunda bulunan kişilerse istediği zaman, istediği enstrümanı çalmaya başlayabilirler. 🙂 Unutmayın, ister 8 ister 80 yaşında olun enstrüman çalabilmek için hiç bir zaman geç değildir.

Nota öğrenecek miyim?

Kocaman bir evet. 🙂 Nota öğrenmek, enstrüman çalmanın temelini oluşturur. Eğer temeli sağlam atmazsanız ileride sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer amacınız 5-6 tane şarkı çalmaktan farklıysa kesinlikle temel nota bilgisine sahip olmalısınız.

Her dersin yaklaşık 10 dakikalık bölümünü mutlaka nota öğrenimine ayırıyoruz. Bu sayede hem kolayca nota sistemini öğretiyor hem de ilerleyen zamanlarda süreci tek başınıza yönetebilmeniz için gerekli altyapıyı oluşturmanızı sağlıyoruz.

Ayrıca nota öğrenmenin çok kolay olduğunu da unutmadan ekleyelim.

Müzik aletim yok, pratik nasıl yapabilirim?

Yüzde Yüz Sanat Karşıyaka müzik kursu ile enstrümanınızın olmaması bir sorun olmaktan çıkıyor! Öğrencilerimizin aldığı kurslardan maksimum verimi alabilmesi için her detayı düşünüyor ve tüm öğrencilerimize sanat merkezimizde ücretsiz pratik imkanı sunuyoruz.

Ayrıca çalışmalarınızı yapacağınız tüm enstrüman ve ekipmanları da ücretsiz olarak temin ediyoruz. Size yapmanız gereken tek bir şey kalıyor. O da çalışmak! 🙂 Açık olduğumuz tüm gün ve saatlerde pratiğe gelebilirsiniz, yalnızca gelmeden önce doluluğumuzu öğrenip randevu almayı unutmayın.

Enstrüman fiyatları çok mu pahalı?

Müzik aletleri fiyatları dolar üzerinden belirlenmektedir. Bu yüzden bazı enstrümanların fiyatları bütçe zorlayıcı olabilmektedir. Ancak bu durumu bir nebze de olsa hafifletmek adına İzmir’in en iyi müzik marketleriyle iş birliği yapmaktayız.

Tüm öğrencilerimize CanGöz, Zuhal Müzik, Farfisfon, Çalgı Dükkanı gibi mağazalardan özel indirimler sunmaktayız. Sizlerde bizim öğrencimiz olarak yapacağınız alışverişlerden güzel bir indirim yakalayabilir, daha uyguna enstrüman sahibi olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Karşıyaka müzik kursu ulaşımı kolay mı?

Sanat merkezi olarak İzmir’in en merkezi konumunda hizmet vermekteyiz. Eğitimlerimize Karşıyaka haricinde Bostanlı, Bayraklı, Buca, Çiğli, Bornova, Gaziemir, Alsancak, Balçova, Karabağlar, Göztepe, Narlıdere, Konak gibi İzmir’in birbirine zıt bölgelerinden bile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Müzik Kursu Ücretleri

Çalışan-çalışmayan, öğrenci vb. kısacası herkesin hobileriyle, sanatsal aktivitelerle ilgilenmesine önem veriyoruz. Herkes için sanat mottomuzun gereği en uygun kurs ücretlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Karşıyaka müzik kursu fiyatları için bir çok farklı program bulunmaktadır. Yapacağınız program seçimlerine (bireysel & grup, aylık ders sayısı, online & yüz yüze, gün-saat, dönemsel indirimler) kurs ücretlerimiz değişmektedir.

En doğru ve güncel fiyat bilgisini alabilmek için bizi arayabilir, mesaj atabilir ya da iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Karşıyaka müzik kursu yazımızı burada sonlandırıyoruz. Aklınıza takılan her konu için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Unutmayın, yalnızca bir telefon uzağınızdayız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu